قايقرانان ايران با کسب نتايج درخشان راهي نيمه نهايي شدند

در روز دوم رقابت هاي قهرماني جهان آبهاي آرام در ميلان ايتاليا قايقرانان کشورمان امروز 29 مردادماه در 3 ماده در دور مقدماتي به مصاف حريفان خود رفتند و با کسب نتايج درخشان راهي نيمه نهايي شدند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات قهرماني جهان و انتخابي المپيک آبهاي آرام با شرکت بيش از 1000 قايقران از 87 کشور دنيا از روز گذشته 28 مردادماه در شهر ميلان کشور ايتاليا آغاز شده است. در روز دوم رقابت ها قايقرانان کشورمان در دور مقدماتي در 3 ماده به مصاف حريفان خود رفتند و نتايج درخشاني کسب کردند.

در کانوي يکنفره 1000 متر شاهو ناصري در رقابت با حريفاني از اسپانيا، چين، انگليس، ايتاليا، آلمان، روسيه و مکزيک با کسب رکورد 4:07.366 دقيقه در رده سوم قرار گرفت و راهي نيمه نهايي شد. در اين مسابقه قايقرانان آلمان و روسيه رده هاي اول و دوم را کسب کردند.

در کانوي يکنفره 200 متر عادل مجللي قهرمان کشورمان با حريفاني از فيليپين، لتوني، چک، بلاروس، آلمان، اسلواکي و موزامبيک رقابت کرد و در نهايت با کسب رکورد 40.004 ثانيه در رده نخست قرار گرفت و با اقتدار راهي نيمه نهايي شد. در اين مسابقه قايقرانان بلاروس و آلمان رده هاي دوم و سوم را کسب کردند.

در کاياک دونفره 1000 متر علي آقاميرزايي و سعيد فضل اولي با حريفاني از اسلووني، سوئد، روسيه، استراليا، بلژيک، ازبکستان و قزاقستان رقابت کردند و در نهايت با زمان 3:18.050 دقيقه در رده پنجم قرار گرفتند و راهي نيمه نهايي شدند. در اين مسابقه قايقرانان استراليا، بلژيک و روسيه در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.

اين رقابت ها امروز 29 مردادماه با برگزاري فينال B کاياک معلولين مردان در ماده KL2 با رقابت اسلام جاهدي، مسابقه فينال کاياک معلولين با حضور شهلا بهروزي راد و دور نيمه نهايي در مواد کانوي يکنفره 1000 متر، کانوي يکنفره 200 متر و کاياک دونفره 1000 متر براي قايقرانان کشورمان دنبال مي شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.