مريم دباغ سرپرست نائب رئيسي بانوان فدراسيون قايقراني شد

طي جلسه اي رئيس فدراسيون قايقراني مريم دباغ را به عنوان سرپرست نائب رئيسي بانوان فدراسيون قايقراني منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، جلسه معارفه مريم دباغ سرپرست نائب رئيس فدراسيون با حضور سيدمحمدشروين اسبقيان رئيس، غلامرضا اميني سرپرست دبيري و روساي کميته هاي فدراسيون عصر ديروز برگزار شد.
رئيس فدراسيون قايقراني در اين جلسه گفت: بعد از برگزاري مجمع و تفويض اختيار به بنده يک ماه فرصت داده شد تا نائب رئيس فدراسيون را معرفي کنم. در اين مدت بررسي هاي لازم را انجام شد و خانم دباغ را با توجه به تجربياتشان در زمينه بانوان انتخاب کرديم.
سيدمحمدشروين اسبقيان بيان کرد: بايد بگويم که براي پست نائب رئيسي بانوان 2 معيار در نظر داشتيم که خانم دباغ از هر دو نظر شرايط بسيار خوبي داشتند.
وي افزود: ما به دنبال فردي بوديم که هم داراي تحصيلات ورزشي باشد و هم تجربيات کاري خوبي در زمينه بانوان داشته باشد که خوشبختانه دباغ هر دو شرط را به بهترين شکل دارا هستند.
اسبقيان تصريح کرد: ايشان داراي تحصيلات ورزشي عاليه هستند و در سازمان تربيت بدني و وزارت ورزش و جوانان منشاء خدمات بسياري بودند.
وي ادامه داد: اکنون در بخش بانوان فدراسيون قايقراني نياز به افراد با تجربه داريم که خوشبختانه دباغ با توجه به تجربياتي که در اين زمينه در اختيار دارد حتما کمک بسياري به رشد قايقراني بانوان خواهد کرد.
اسبقيان تاکيد کرد: اميدواريم دباغ با هماهنگي همکاران فدراسيون در کميته ها روند رو به رشد قايقراني بانوان را تسريع ببخشند.
سرپرست نائب رئيسي بانوان فدراسيون قايقراني نيز در جلسه معارفه خود گفت: ضمن تشکر از حسن اعتماد رئيس فدراسيون به بنده بسيار خوشحالم که به عنوان عضوي از خانواده قايقراني پذيرفته شدم
مريم دباغ ادامه داد: هدفمان در فدراسيون قايقراني سرعت بخشيدن به روند روبه رشد بخش بانوان است. در اين مسير نياز به حمايت همه کميته ها دارم و اميدوارم با تعاملي خوبي که خواهيم داشت باعث پيشرفت قايقراني کشور باشيم.
وي اظهار داشت: پيش از اين در 3 فدراسيون به صورت موقت فعاليت کردم و تجربيات خوبي در زمينه بخش بانوان فدراسيون ها دارم اميدوارم در قايقراني نيز اين تجربيات کارآمد باشد و شاهد موفقيت بانوان قايقران باشيم.
دباغ خاطرنشان کرد: دختراني که در حال حاضر در قايقراني فعاليت مي کنند بايد راه گشاي ديگر بانوان باشند. اينکه بتوانيم تعداد بيشتري از بانوان را به اين رشته به عنوان رشته اي که بانوان با رعايت قوانين نظام اسلامي به راحتي مي توانند در آن فعاليت کنند جذب کنيم يک موفقيت خواهد بود.
وي افزود: در مراحل بعد بايد ظرفيتي فراهم کنيم که تمام بانواني که علاقه مند به اين رشته هستند بتوانند وارد قايقراني شوند و هيچ محدوديتي از نظر امکانات وجود نداشته باشد.
دباغ تصريح کرد: اميدوارم با حمايت وزارت ورزش و همکاري همه همکاران فدراسيون شاهد توسعه روز افزون قايقراني کشور باشيم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.