رئيس فدراسيون قايقراني از بانوان اين فدراسيون تقدير کرد

رئيس فدراسيون قايقراني به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) و روز زن روز گذشته 3 خردادماه از بانوان اين فدراسيون تقدير کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مراسم بزرگداشت روز زن به همت کميته فرهنگي با حضور رئيس فدراسيون قايقراني و جمعي از مربيان، ورزشکاران ، همکاران و مسئولين فدراسيون در بخش بانوان در محل برج قايقراني واقع در درياچه آزادي برگزار شد.
احمد دنيامالي در اين مراسم ضمن تقدير و تشکر از بانوان فدراسيون گفت: در جامعه بشري از دير باز تا کنون ، نظرات و عقايد مختلفي در ارتباط با تفاوت هاي مرد و زن وجود داشته است . متاسفانه اغلب اين تفکرات و تئوري ها بر مبناي برتري مرد بر زن استوار است و هرگز نگاهي واقع بينانه به زن به عنوان نوع بشر نشده است ،
وي ادامه داد: لذا همواره در طول تاريخ حقوق جامعه زنان تضييع شده و اين مسئله بدلايل مختلف من جمله عدم آگاهي زنان و روحيه گذشت و فداکاري که در آنان وجود داشته بسيار عادي تلقي شده و همه از کنار آن براحتي گذشته اند . اما با ظهور اسلام ، رسول اکرم (ص) با رفتار و گفتارش مقام زن را ارج نهاد و با معرفي فاطمه زهرا (س) برترين و والاترين الگوي زن مسلمان به جهانيان ، ديدگاه اسلام را نسبت به زن تبيين نمود.
دنيامالي بيان کرد: رفتار و منش حضرت صديقه خود گواهي بر صحت فضايل و تمجيد هاي الهي و نبوي از ايشان است. زندگي او سرشار از شاخص ها و الگوهاي عملي است که هريک شايستگي سرمشق بودن براي نسل ها را دارد که اميدوارم جمع حاضر نيز رفتار و فضائل بانوي بزرگ اسلام را در زندگي خود الگو قرار داده باشند.
در پايان اين مراسم هديه اي به عنوان يادبود به کليه حاضران اهداء شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.