شهلا بهروزي راد ششم جهان شد و جواز حضور در پاراالمپيک ريو را دريافت کرد

با برگزاري رقابت هاي فينال معلولين در مسابقات قهرماني جهان آبهاي آرام شهلا بهروزي راد در رده ششم جهان قرار گرفت و موفق به کسب اولين سهميه پاراالمپيک کشورمان شد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در ادامه مسابقات قهرماني جهان آبهاي آرام قايقرانان کشورمان در 2 ماده معلولين به مصاف حريفان خود رفتند.

شهلا بهروزي راد در فينال کلاس LTA معلولين بانوان در رقابت با قايقراناني از روسيه، آمريکا، فرانسه، روماني، استراليا، ايتاليا، انگليس و کانادا با کسب رکورد 53.801 ثانيه در رده ششم جهان قرار گرفت و موفق به کسب سهميه المپيک شد. در اين ماده قايقرانان استراليا، انگليس و فرانسه مدال هاي طلا، نقره و برنز را کسب کردند.

اسلام جاهدي در فينال B کلاس TA معلولين مردان در رقابت با نمايندگان مجارستان، فرانسه، اسپانيا، ازبکستان، برزيل، پرتغال و 2 نماينده از آلمان با کسب رکورد 48.194 ثانيه در رده ششم قرار گرفت. با اين نتيجه جاهدي رده شانزدهم جهان را از آن خود کرد. در اين مسابقه قايقرانان ازبسکتان، پرتغال و برزيل اول تا سوم شدند.

اين رقابت ها عصر امروز 29 مردادماه با مسابقه قايقرانان کشورمان در مواد کانوي يکنفره 1000 متر، کانوي يکنفره 200 متر و کاياک دونفره 1000 متر در دور نيمه نهايي دنبال مي شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.