دختران تيم ملي آبهاي آرام ايران به مصاف حريفان خود رفتند

دختران قايقران ايران امروز 6 خردادماه در اولين روز مسابقات کاپ 3 جهاني آبهاي آرام در ماده هاي کاياک يک و دونفره به مصاف حريفان خود رفتند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، سيما عروجي و آرزو معتمدي قايقرانان ملي پوش کشورمان که به اين رقابتها اعزام شده اند در ماده هاي کاياک دونفره مسافت 1000 متر و کاياک يکنفره مسافت 500 متر به مصاف حريفان خود رفتند.
در کاياک دونفره بانوان مسافت 1000 متر کشورهاي آرژانتين، اتريش، شيلي، چين، فنلاند، آلمان، روسيه، سوئيس، اسلواکي، سوئد، آمريکا، نروژ، استراليا و ايران حضور داشتند.
در گروه يک مرحله مقدماتي سيما عروجي و آرزو معتمدي از ايران به مصاف آريل فارارر و مارگارت هوگان از آمريکا، آنا روگر و جوليا استنسلز از سوئد، ليندسيه فوگارتي و آليسه بورنت از استراليا، مارتينا کوهولوا و ايوانا متوا از اسلواکي، ناتاليا بورسوا و نادزدا تپروا از روسيه، جونيا ريس و فابيولا زامورانو از شيلي، لامي يو و ونجون رن از چين و مايکله ساش و نومي بروسويلر از سوئيس رفتند.
در پايان اين مسابقه لامي يو و ونجون رن از چين با زمان 3:47.691 دقيقه اول، مارتينا کوهولوا و ايوانا متوا از اسلواکي 3:51.572 دقيقه دوم، آنا روگر و جوليا استنسلز از سوئد با زمان 3:53.675 دقيقه مقام سوم را کسب کردند. آرزو معتمدي و سيما عروجي از ايران نيز با زمان 3:54.388 دقيقه مقام چهارم را از آن خود کرده و راهي مرحله نيمه نهايي شدند.
در مرحله نيمه نهايي نيز اگنس برون لي و لوسيه مون از نروژ، کايتلين مک الروي و جنيفر بروک از آمريکا، اريل فارار و مارگارت هوگان از آمريکا، پولينا پولت و انا واسکو از فنلاند، سيما عروجي و آرزو معتمدي از ايران، ناتاليا بوريسوا و نادزا پتروا از روسيه، مايکله ساش و ناومي بروچويلر از سوئيس، ليندسيه فوگارتي و آليسه بورنت از استراليا، نيکوله روتشايوزر و رومنا هاسلباچر از سوئيس با هم به رقابت پرداختند که در نهايت
اگنس برون لي و لوسيه مون از نروژ با زمان 3:52.619 دقيقه اول، کايتلين مک الروي و جنيفر بروک از آمريکا با زمان 3:53.672 دقيقه دوم، اريل فارار و مارگارت هوگان از آمريکا با زمان 3:54.213 دقيقه سوم شدند و سيما عروجي و آرزو معتمدي از ايران با زمان 3:56.669 دقيقه در رده پنجم ايستادند.
در ادامه اين رقابتها در کاياک يکنفره 500 متر بانوان قايقرانان کشورهاي آرژانتين، استراليا، برزيل، کانادا، چين، دانمارک، اسپانيا، فنلاند، انگلستان، آلمان، ايتاليا، قزاقستان، هلند، نيوزلند، لهستان، آفريقاي جنوبي، روسيه، اسلواکي، سوئد، اوکراين، آمريکا ، ونزوئلا و ايران به مصاف هم رفتند.
در گروه 4 مرحله مقدماتي اين ماده آرزو معتمدي نماينده کشورمان با ژوفين نوردلو از سوئد، نيکوله رينهاردت از آلمان، انگل هانسن از دانمارک، کاريه جونسون از آمريکا، ايزابل مارين از اسپانيا، آنه ريکالا از فنلاند، بريگيته هارتلي از آفريقاي جنوبي و الکساندر وچت از اتريش همگروه شد.
در پايان اين رقابت انگل هانسن از دانمارک با زمان 1:53.820 دقيقه مقام اول، نيکوله رينهاردت از آلمان با زمان 1:55.133 دقيقه مقام دوم و آنه ريکالا از فنلاند با زمان 1:55.259 دقيقه مقام سوم را به دست آوردند و آرزو معتمدي با زمان 2:00.450 دقيقه در جايگاه هفتم قرار گرفته و به نيمه نهايي صعود کرد.
در گروه 3 مرحله نيمه نهايي نيز بريدگيته هارتلي از آفريقاي جنوبي، ژوزفا آدم از ايتاليا، آنه ريکالا از فنلاند، النا نيکولاس ازاستراليا، ناتاليا سرگيوا از قزاقستان، جني ميکونن از فنلاند، ايراينا پودوينيکوا از قزاقستان، جنيفر هودسن از آفريقاي جنوبي و آرزو معتمدي از ايران به مصاف هم رفتند.
در پايان نيز بريدگيته هارتلي از آفريقاي جنوبي با زمان 1:58.451 دقيقه، ژوزفا آدم از ايتاليا با زمان 1:58.782 دقيقه، آنه ريکالا از فنلاند با زمان 1:59.288 دقيقه اول تا سوم شدند و آرزو معتمدي با زمان 2:09.848 دقيقه جايگاه نهم را از آن خود کرد.ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.