کاياک سواران ايران در رقابتهاي کاپ 3 جهاني به آب زدند

کاياک سواران کشورمان در مسابقات مسافت 1000 متر مردان رقابتهاي کاپ 3 جهاني امروز 6 خرداد ماه براي رقابت با حريفان به آب زدند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، کاياک سواران ايران در ماده هاي کاياک يک و دونفره با حريفان خود مسابقه دادند.
بر اين اساس در ماده کاياک يکنفره 1000 متر مردان کشور هاي اتريش، بلژيک، بلاروس، برزيل، کانادا، چين، دانمارک، اسپانيا، فنلاند، فرانسه، انگلستان، آلمان، ايتاليا، قرقيزستان، لوکزامبورگ، هلند، نروژ، نيوزلند، لهستان، آفريقاي جنوبي، روسيه، اسلووني، سوئيس، اسلواکي، سوئد، تونس، آمريکا، ايرلند و ايران حضور داشتند.
در گروه يک مرحله مقدماتي کيريل لوچکين از روسيه، احمدرضا طالبيان از ايران، پاول وينچريلي از انگلستان، روبين کوندرس از هلند، زاچاري فرانيچ از نيوزلند، الکساندر پارول از قرقيزستان، وتر دي هانه از بلژيک و ميکا دايتريچ از فنلاند با يکديگر مسابقه دادند.
در پايان اين مسابقه وتر دي هانه از بلژيک با زمان 3:38.836 دقيقه اول، کيريل لوچکين از روسيه با زمان 3:40.425 دقيقه دوم، پاول وينچريلي از انگلستان با زمان 3:42.340 دقيقه سوم شدند و احمدرضا طالبيان از ايران با زمان 3:43.433 دقيقه در رده چهارم ايستاد و به مرحله نيمه نهايي راه يافت.
طالبيان در گروه 3 مرحله نيمه نهايي با آلن يورنيا از بلاروس، ماکسيميليان بناسي از ايتاليا، آنگوس مورتيمر از کانادا، جوست زاکراجسک از اسلوني، اوويند سولبرگ از نروژ، محمد علي مرابت از تونس، فاشنگ هانگ از چين، الکساندر وچت از اتريش مسابقه داد که در نهايت با زمان 3:43.548 دقيقه ششم شد.
در اين مسابقه آلن يورنيا از بلاروس با زمان 3:34.006 دقيقه اول، ماکسيميليان بناسي از ايتاليا با زمان 3:35.703 دقيقه دوم، آنگوس مورتيمر از کانادا 3:36.603 دقيقه سوم شدند.
در گروه 4 مرحله مقدماتي فرزين اسدي ديگر نماينده کشورمان با جاکوب سبولا از لهستان، محمد علي مارابت از تونس، رنه هولتن پالسن از دانمارک، جيلوان بيتنکورت از برزيل، نيکولاس استابس از آفريقاي جنوبي، آدام ون کوردن از کانادا و ماکسيميليان بناسي از ايتاليا مسابقه داد و در نهايت با زمان 3:40.913 دقيقه در رده چهارم ايستاد و به مرحله نيمه نهايي صعود کرد.
ضمن اينکه رنه هولتن پالسن از دانمارک با زمان 3:34.437 دقيقه مقام اول، آدام ون کوردن از کانادا با زمان 3:34.974 دقيقه مقام دوم، ماکسيميليان بناسي از ايتاليا با زمان 3:39.947 دقيقه مقام سوم را کسب کردند.
در گروه 1 مرحله نيمه نهايي اسدي به مصاف ماکس هوف از آلمان، اريک لارسن نروژ، پاول ميتلستدت از آلمان، کيريل لوچکين از روسيه، جاکوب سوبولا از لهستان، روبين کوندرس از هلند، جاسپر باتس نيوزلند و کام اسچومن از آفريقاي جنوبي رفت.
ماکس هوف از آلمان با زمان 3:29.659 دقيقه اول، اريک لارسن نروژ با زمان 3:56.503 دقيقه دوم، پاول ميتلستدت از آلمان با زمان 3:37.729 دقيقه سوم شدند و فرزين اسدي با زمان 3:49.080 دقيقه در رده نهم ايستاد.
در ماده کاياک دونفره 1000 متر مردان نيز سعيد فضل اولي و احمدرضا درويش از ايران با قايقراناني از کشورهاي آرژانتين، استراليا، بلژيک، برزيل، کانادا، شيلي، چين، دانمارک، اسپانيا، انگلستان، آلمان، مجارستان، ايتاليا، قرقيزستان، ليتواني، هلند، نروژ، نيوزلند، لهستان، روسيه، صربستان، سوئيس، اسلواکي، سوئد، ونزوئلا و چک همگروه شدند.
در گروه يک مرحله مقدماتي اين ماده نمايندگان کشورمان با جاسپر هوگرز . تيجس د يونگ از هلند، دجان پاجيک و دوسکو استانکويچ از صربستان، اليا آلين و ماکسيم بوندر از قزاقستان، واسيلي پوگربان و ويتالي يورچنکو از روسيه، تيموزي پندله و ماتيو ولچ از انگلستان، کريستوف نيکولت و فابيو ويس از سوئيس، آندرج اولجنيک و ريکاردو نکريوسيوسز از ليتواني و تروي بوربيدجه و ليام او لوگلين از نيوزلند مسابقه دادند.
در نهايت واسيلي پوگربان و ويتالي يورچنکو از روسيه با زمان 3:22.568 دقيقه اول، ريکاردو نکريوسيوسز از ليتواني با زمان 3:24.403 دقيقه دوم، دجان پاجيک و دوسکو استانکويچ از صربستان با زمان 3:24.523 دقيقه سوم شدند و اروند دوريش و سعيد فضل اولي از ايران با زمان 3:33.242 دقيقه در جايگاه هفتم قرار گرفتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.