قايقرانان ايران به فينال B صعود کردند

علي آقا ميرزايي و امين بوداغي قايقرانان تيم ملي آبهاي آرام کشورمان با درخشش در روز اول مسابقات کاپ 3 جهاني به مرحله ماقبل فينال راه يافتند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در ماده کاياک يکنفره 500 متر مردان کشورهاي آرژانتين، اطريش، آذربايجان، بلاروس، برزيل، دانمارک، فنلاند، آلمان، ايتاليا، قزاقستان، قرقيزستان، لوکزامبورگ، نروژ، لهستان، آفريقاي جنوبي، اسلوني، سوئيس، اسلواکي، سوئد، آمريکا، کانادا، ايرلند، هلند و ايران با يکديگر مسابقه دادند.
در گروه اول مرحله مقدماتي کريستين سديال از لوکزامبورگ، ماکسيم بوندر از قزاقستان، پتر گله از اسلواکي، امين بوداغي از ايران، کام اسچومن از آفريقاي جنوبي، آدام ون کوردن از کانادا، جان استربا از چک و توني گيل لسپوير از ساحل عاج به رقابت با يکديگر به رقابت پرداختند.
در اين مسابقه آدام ون کوردن از کانادا با زمان 1:46.448دقيقه مقام اول، جان استربا از چک با زمان 1:48.992دقيقه مقام دوم، پتر گله از اسلواکي با زمان 1:50.709دقيقه مقام سوم را کسب کردند و امين بوداغي از ايران با زمان 1:52.080دقيقه پنجم شد و به مرحله نيمه نهايي صعود کرد.
در گروه 3 مرحله مقدماتي جاو رودريگز از برزيل، ميرنازيم جوادف از آذربايجان، برام براندجس از هلند، نيلز بوا از دانمارک، تونس، الکساندر وچت از اتريش، علي آقا ميرزايي از ايران و ديويد پتروويچ از آمريکا با يکديگر مسابقه دادند که در پايان ميرنازيم جوادف از آذربايجان با زمان 1:49.476دقيقه اول، علي آقا ميرزايي با زمان 1:50.327دقيقه دوم، نيلز بوا از دانمارک با زمان 1:50.371دقيقه سوم شدند. آقا ميرزايي با کسب رده دوم اين مسابقه راهي مرحله نيمه نهايي شد.
در گروه اول مرحله نيمه نهايي نيز آدام ون کوردن از کانادا، کارلو سچيني از ايتاليا، جاو رودريگز از برزيل، نيکولاي بوگاچکين از قزاقستان، گيلوان بيتنکورت از برزيل، علي آقا ميرزايي و امين بوداغي از ايران، جوست زاکراسک از اسلواکي و محمد علي مرابت از تونس به مصاف هم رفتند.
در پايان آدام ون کوردن از کانادا با زمان 1:48.581 دقيقه اول ، محمد علي مرابت از تونس با زمان 1:50.054دقيقه دوم، گيلوان بيتنکورت از برزيل با زمان 1:50.368دقيقه سوم، علي آقا ميرزايي با زمان 1:53.281 دقيقه چهارم و امين بوداغي با زمان 1:54.068 دقيقه ششم شدند. آقا ميرزايي و بوداغي با کسب مقام چهارم و ششم به فينال B راه يافتند.
در ماده کاياک دونفره 500 متر مردان نيز 26 قايق از کشورهاي آرژانتين، آذربايجان، بلژيک، کانادا، شيلي، چين، دانمارک، اسپانيا، انگلستان، آلمان، مجارستان، ايتاليا، قزاقستان، قرقيزستان، هلند، نروژ، روسيه، سوئيس، اسلواکي، سوئد و ايران به ميدان رفتند.
در گروه 2 مرحله مقدماتي حميدرضا ترکي و سعيد فضل اولي از ايران به مصاف اد کوکس و کريستين ريوز از انگلستان، واسيلي پوگاربان و ويتالي يورچنکو از روسيه، کريستوف نيکولت و فابيو ويس از سوئيس، فرناندو نيکولاس و کريستين فرناندز از شيلي، اليا الجين و ماکسيم بوندر از قرقيزستان، ماتيا کولومبي و نيکولا دال آسکوآ از ايتاليا، الکساندر اميلينو و الکسي دراگونو از قزاقستان، کريستوفر مهاک و نيل لانگ از کانادا رفتند.
در پايان واسيلي پوگاربان و ويتالي يورچنکو از روسيه با زمان 1:36.988دقيقه اول، ماتيا کولومبي و نيکولا دال آسکوآ از ايتاليا با زمان 1:40.757دقيقه دوم، کريستوفر مهاک و نيل لانگ از کانادا با زمان 1:41:558دقيقه سوم شدند و حميدرضا ترکي و سعيد فضل اولي با زمان 1:44.782دقيقه جايگاه هفتم را از آن خود کردند.
در گروه دوم مرحله نيمه نهايي حميدرضا ترکي و سعيد فضل اولي از ايران، چن سو و کان هونگ ليو از چين، تامران مصطفايو و رافت وليزادا از آذربايجان، ماتيا کولومبي و نيکولا دال آکوآ از ايتاليا، آنتون واسيليو و کيريل لوچکين از روسيه، توماس مارتينک و مارتين جونکوز از اسلواکي، فرناندو نيکولاس و کريستين فرناندز از شيلي، نيکلاس اندرسون و دانيل همسليوس از سوئد و جو سولهانگ و اوويند سوالبرگ از نروژ به مصاف هم رفتند.
در خاتمه آنتون واسيليو و کيريل لوچکين از روسيه با زمان 1:38.218 دقيقه اول، توماس مارتينک و مارتين جونکوز از اسلواکي با زمان 1:38.730 دقيقه دوم، نيکلاس اندرسون و دانيل همسليوس از سوئد با زمان 1:39.868 دقيقه سوم شدند و حميدرضا ترکي و سعيد فضل اولي از ايران با زمان 1:46.627 دقيقه در رده نهم ايستادند.ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.