ملي پوشان آبهاي آرام سيزدهمين مرحله اردوي تدارکاتي خود را آغاز مي کنند

سيزدهمين مرحله اردوي آماده سازي تيم ملي آبهاي آرام بانوان و آقايان به منظور حضوري قدرتمند در مسابقات 2010 گوآنگجوي چين از 20 ارديبهشت ماه در درياچه مجموعه ورزشي آزادي آغاز مي شود.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، پاروزنان تيم ملي آبهاي آرام کشورمان که در ماده هاي تخصصي به تمرين مي پردازند، سيزدهمين مرحله اردوي آماده سازي خود را از 20 ارديبهشت ماه به مدت 21 روز برگزار مي کنند.
دختران و پسران تيم ملي آبهاي آرام خرداد ماه به مسابقات کاپ 3 قهرماني جهان در آلمان اعزام خواهند شد تا براي حضوري موفق در بازيهاي آسيايي خود را در برابر حريفان آسيايي و جهاني محک بزنند.
در تيم ملي مردان محسن سعادتخواه از گيلان، امين بوداغي ، حسين سينکايي، اروند درويش و فرزين اسدي از مازندران، احمدرضا طالبيان از اصفهان، عليرضا عليمحمدي از تهران و عادل مجللي از گلستان و در تيم ملي بانوان نجمه سجادي از گيلان، آرزو معتمدي، سيما عروجي و درسا کفيلي از تهران و آزاده محمدي از کرمانشاه زير نظر لوتار شفر سرمربي، ايرج اقليمي مدير تيم هاي ملي و الياس اقليمي مربي تمرينات خود را پيگيري مي کنند.
همچنين در تيم ملي جوانان سهيل شهبازي، حميد ترکي و هيمن جوانمردي زير نظر مربي خود انوش عباسي در سيزدهمين مرحله اردوي تدارکاتي از 20 ارديبهشت در درياچه آزادي تمرينات خود را آغاز مي کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.