به منظور توسعه قايقراني بانوان 6 پايگاه استعداديابي و قهرماني برپا خواهيم کرد

نائب رئيس بانوان فدراسيون قايقراني گفت: يکي‌ از مهمترين اهداف ما در حال حاضر راه اندازي پايگاه هاي قهرماني در بخش بانوان در استان هاي مستعد قايقراني مي‌باشد و تاکنون نيز براي راه اندازي 6 پايگاه در 6 استان کشور در رشته آبهاي آرام برنامه‌ريزي شده است.
فرحناز اميرشقاقي با اشاره به اينکه اين برنامه در راستاي تحقق برنامه توسعه ورزش و به خصوص رشته قايقراني‌ انجام مي شود افزود: اين برنامه از جمله برنامه هاي‌ راهبردي فدراسيون مي باشد . هدف ما نيز راه اندازي پايگاه در رشته آبهاي آرام در بخش بانوان در استان هايي است که در چند سال اخير عملکرد بهتري داشته‌ اند. استانهاي گيلان، مازندران، تهران، هرمزگان، بوشهر و همدان از اين دسته مي باشند.
وي خاطر نشان کرد: از آنجايي که در سالهاي اخير بانوان قايقران کشورمان نشان داده اند توانمندي قرار گرفتن در رده هاي سطح بالاي جهان را دارند با در نظر گرفتن اين مسئله به دنبال پشتوانه سازي تيمهاي ملي و استفاده بهينه از استعدادهاي بالقوه هستيم.
نائب رئيس بانوان فدراسيون قايقراني بيان کرد: طبق برنامه ريزي صورت گرفته فعاليت ما در پايگاهها در رده هاي سني نوجوانان و جوانان مي باشد که بر اين اساس بعد از استعداديابي و توجه به نيروهاي موجود در قايقراني استانها و انتخاب نفرات مستعد، ورزشکاران 45 روز در پايگاهها تمريناتشان را زير نظر مربيان خود پيگيري مي کنند.
اميرشقاقي ادامه داد: بعد از آن نيز نفرات برتر پايگاهها يک هفته همراه با مربيان خود در تهران و در مراحل بعدي در استانها اردوي متمرکزي را برگزار خواهند کرد. اين برنامه تا جايي ادامه خواهد داشت که نيروهاي مناسبي براي حضور در تيمهاي ملي آبهاي آرام بانوان کشورمان انتخاب کنيم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.