اژدهاسواران معرفي شدند

قايقرانان تيم ملي دراگون بت مردان و زنان کشورمان بعد از انجام تست گيري توسط سرمربي روسي مشخص شدند و تمرينات خود را از امروز آغاز کردند.
ويکتور کيسلف ، سرمربي روسي تيم هاي ملي دراگون بت گفت : در اين يک ماه و نيمي که تا آغاز مسابقات قهرماني آسيا فرصت داريم بايد برنامه ريزيهايمان به شکلي باشد که بتوانيم در مسابقات موفق ظاهر شويم.
وي افزود : به دليل اينکه ورزشکاران به مدت طولاني در مسابقات رسمي شرکت نکرده اند بيشتر برنامه ها تئوري مي باشد تا تکنيک ها را ديکته کنيم.البته در برنامه هايمان روزي حداقل 5 ساعت تمرين مي باشد.
کيسلف بيان کرد : در تست گيري اولي که انجام گرفت عملکرد بانوان بهتر از آقايان بود . ضمن اينکه يک ماه بعد نيز از ورزشکاران مجددا تست خواهم گرفت تا شرايط و ميزان آمادگي پاروزنان را ارزيابي کنم.دراگون بت رشته اي کاملا آسيايي است و تيم هاي شرکت کننده و قدرهاي آسيا را به خوبي مي شناسم و با بررسي نقاط ضعف و قدرت آنها خود را آماده خواهيم کرد.
سرمربي تيم ملي دراگون بت کشورمان گفت : چشم انداز ما مسابقات گوآنگجوي چين است و به همين خاطر بعد از اين مسابقات بهترين نفرات در تيم ملي باقي مي مانند و برنامه هايمان را به ترتيب اجرا خواهيم کرد.
وي ادامه داد : برنامه ريزي ها طوري انجام خواهد شد که ايران در دراگون بت در آسيا حرفي براي گفتن داشته باشد.
احمد دنيا مالي، رئيس فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب نيز در اين رابطه گفت : با توجه به ديرپابودن اين رشته در ايران نسبت به کشورهاي آسيايي کار ما در گوآنگجو که هدف اصلي است سخت مي باشد.
وي افزود: به همين خاطر از هم اکنون يکي از بهترين مربيان دنيا را براي سرمربيگري تيم ملي کشورمان به خدمت گرفته ايم تا در اين رشته نيز در آسيا عملکرد خوبي داشته باشيم.
فرشته احمدي،افسانه رحيم پور،مينا عليزاده،مهرنوش داناپور،زهرا نيلي،سارا زينالي،اعظم دانشور،متين رضائيان،زهرا مير آخوري،سارا مهري پاشاکي،فاطمه ترابي،فاطمه ابراهيمي،موناعلي،ميتراصالحي،فاطمه تات حصاري،حميده جهانگيري،کيوان مشيري،پويان کاشاني،مجيد دويلان،هاشم محمدي فر،اميد کوهستاني،اميرعباس آزاد،محمد حاجي ميرعلي،بهزاد نيک امجاد،پيمان کاشاني،محمدرضا اينانلو،سيروس خسروي،عليرضا صادقي،ابوالفضل صفاري و محمدرضادرخواه و هادي فتحيان از تهران،شبنم خدادادي،مريم مقدم،ميلاد حسن زاده،وحيدحاجي زاده،فرشاد مقيمي، برديا کوروش،سلمان فتحي نيا،اميد سليماني،محمد صيادي و ثريا مولائي از گيلان،آنيا هوسپيان،سمانه محققيان،کيميا مهدوياني و نازنين محمدي از اصفهان،خديجه دشتي،ليلا دريائي نژاد،سعيد تقديري،هادي دريائي نژاد،رضوان اسماعيلي و سجاد غريبي از بوشهر، خانم زهرا وفائي از لرستان، زهرا شيرواني از فارس،ابوالقاسم مظلومي وامين محمد نژاد از مازندران ورزشکاران دعوت شده به تيم هاي ملي وليلي ناظر و مهدي حيدري از اصفهان دستياران مربي حاضر در اين اردو مي باشند.
اولين اردوي تيم ملي دراگون بت کشورمان از امروز 4 تير ماه آغاز شده و تا اول مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.