احمدرضا طالبيان به مرحله نيمه نهايي راه پيدا کرد

مسابقات کاپ يک قهرماني جهان در رشته آبهاي آرام ديروز 17 ارديبهشت ماه در حالي در فرانسه آغاز شد که احمدرضا طالبيان قايقران کشورمان موفق شد با پشت سر گذاشتن تمام حريفان آسيايي به مرحله نيمه نهايي راه يابد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، دراين رقابتها که از ديروز 17 ارديبهشت ماه آغاز شده است،62 ورزشکار از 55 کشور در 2 بخش بانوان و آقايان حضور دارند. احمدرضا طالبيان نيز به عنوان نماينده ايران در گروه چهارم مرحله مقدماتي رشته کاياک يکنفره و در مسافت 1000 متر به مصاف قايقرانان کشورهاي سوئد، مکزيک، پرتغال، بلاروس، دانمارک، مجارستان، هلند و اسلواني رفت. طالبيان که مدال طلاي اين رشته در آسيا را دارد در مصاف با حريفان اروپايي خود تا مسافت پانصد متر به عنوان دومين قايق حرکت مي کرد و در پايان نيز با زمان 3:26:966 دقيقه سوم شد. در اين مسابقه آندرس گستافسون از سوئد با زمان 3:23:792 دقيقه و اميل استائر از دانمارک با زمان 3:25:359 دقيقه اول و دوم شدند.
احمدرضا طالبيان با اين نتيجه علاوه بر راه يابي به مرحله نيمه نهايي موفق شد رکورد خود را که پيش از اين 3:35 دقيقه بوده است، ارتقاء دهد. وي در اين مرحله با نمايندگان کشورهاي پرتغال، اسپانيا، صربستان، ايرلند، ايتاليا، هلند، لوکزانبورگ و تونس براي رسيدن به فينال مسابقه خواهد داد.
لوتار شفر سرمربي احمدرضا طالبيان که نگاهي به حريفان آسيايي خود در اين رقابتها دارد و عملکرد آنان را براي بازيهاي آسيايي 2010 زير نظر گرفته از زمان به دست آمده توسط طالبيان رضايت دارد چرا که در گروه يک مرحله مقدماتي قايقرانان چين ، سنگاپور و ازبکستان با کشورهاي ايتاليا، کانادا و لوکزانبورگ همگروه بودند که قايقران چيني زمان 3:40:394، نماينده سنگاپور زمان 4:07:719 و پاروزن ازبکستان زمان 3:36:026 را به دست آوردند و در دره هاي هفتم تا نهم جدول قرار گرفتند.
در گروه 3 نيز قايقران ازبکي در مصاف با آلمان، روسيه، ترکيه، پرتغال، بلغارستان، بلژيک و تونس زمان 3:35:540 دقيقه را به دست آورد.
در گروه 5 اين مسافت نيز نماينده کشور چين زمان 3:32:322 دقيقه و نماينده کشور استراليا زمان 3:27:009 دقيقه را در رقابت با تونس، نروژ، دانمارک و اسلواني کسب کردند. در اين گروه چين هشتم و استراليا چهارم شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.