بندرانزلي و بندرلنگه ميزبان تيم ملي بادباني

دختران و پسران حاضر در تمرينات تيم ملي بادباني از سه شنبه 21 ارديبهشت ماه هفتمين مرحله اردوي خود را در بندرانزلي و بندرلنگه آغاز مي کنند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، مربيان تيم ملي بادباني پس از تست گيري از نفرات حاضر در اردو آنان را به 2 گروه تقسيم کردند که بر اين اساس تيم ملي ب و تيم آپتيمست در بندرانزلي تمرين خواهند کرد و بقيه نفرات نيز در بندرلنگه باقي مي مانند.
اين اردو از 21 ارديبهشت ماه آغاز مي شود و تا 10 خرداد ادامه خواهد داشت.
حسين عيسي پور، سينا آرش، محمد رهي، مجيد سيفي و سحر اقليمي از گيلان، زهرا تمدني کناري از مازندران، يونس معتصم، محمد اوج هرمزي، پريسا مرادي، کيميا مينابي نژاد ، حورا تاجيک و سارا حيدريان از هرمزگان، شهاب خاتم، احمد احمدي، قادر درويشي و نادر درويشي از آذربايجان غربي زير نظر ديويد ميرالتا سرمربي و اريک لوکا مربي خود در بندر لنگه تمريناتشان را ادامه مي دهند.
محمدعلي رسولي و سولماز محمدي از گيلان، حسن وجداني، مجتبي محمدزاده، مسعود جاني نسب، ميلاد جاني نسب، سيدعلي کاظمي، رضا نريماني و وحيد ابراهيمي از مازندران، حسن مهدي زاده، فاطمه جعفري و صمد پناهي از هرمزگان، کيوان حسن زاده از آذربايجان غربي و متين تودد از تهران به مربيگري خالد پرويز و دستيار مربيگري عمار رئوفي در بندرانزلي به تمرين مي پردازند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.