سهميه المپيک رشته کانو کانادايي در ايران محفوظ است

کانوسوار تيم ملي آبهاي آرام کشورمان گفت: اگر اردوهايمان با روند رو به رشدي که داريم پيش برود اميد زيادي به کسب سهميه المپيک در مسابقات قهرماني جهان در مجارستان داريم.
شاهو ناصري افزود: با توجه به نتايج و رکوردهايي که کسب کردم تمام تلاشم را براي کسب سهميه المپيک در مجارستان خواهم کرد.
وي ادامه داد: البته مسابقات قهرماني آسيا در تهران را هم در پيش داريم و در صورتي که در مجارستان نتوانم سهيمه کسب کنم در تهران قطعا سهميه مي گيرم.
ناصري اظهار داشت: سطح مسابقات کاپ بسيار بالا بود و تمام تيم ها با بهترين نفراتشان در آن شرکت کرده بودند. حضور در اين مسابقات تاثير بسياري در شناسايي نقاط ضعف و آمادگي بيش از پيشمان داشته است.
وي بيان کرد: مسابقات کاپ بعد از گوانگجو اولين مسابقاتي بود که شرکت مي کرديم و نتايج و رکوردهايي که کسب کرديم نسبت به دوره گذشته خيلي بهتر شده بود.
ناصري خاطر نشان کرد: من با هدف آشنايي با حريفان در مسابقات شرکت کردم و توانستم حريفانم را که در مسابقات قهرماني جهان و قهرماني آسيا براي کسب سهيمه المپيک با آنها رقابت خواهم کرد، کاملا شناسايي کنم.
وي ادامه داد: ما هنوز به آمادگي کامل نرسيديم و برنامه هاي تمريني مان را براي مسابقات اصلي که قهرماني جهان در مردادماه و قهرماني آسيا در مهرماه است تنظيم کرده ايم و تا شروع مسابقات حتما به آمادگي صد در صد خواهيم رسيد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.