محسن شادي: مي توان در گوآنگجو پرمدال ظاهر شد

اردوي يک ماه و نيمه در چين، انتخاب خوبي از سوي کادر فني بود براي آنکه قايقرانان تيم ملي روئينگ دونفره، ضمن انجام تمرين هاي آماده سازي بافنون اصلي ترين رقيبان خود در بازيهاي آسيايي گوآنگجو آشنا شوند، چرا که روئينگ ايران طي چند سال اخير به رشد چشمگيري دست يافته و حالا يکي از مدعيان براي کسب مدالهاي رنگارنگ در گوآنگجو است. به خصوص محسن شادي که اولين قايقران المپيکي ايران است و عنوان قهرماني زير 23 سال جهان در بخش سبک وزن را نيز در کارنامه خود دارد. او در گوآنگجو نيز در بخش سبک وزن مسابقه مي دهد که با اين حساب بايد در انتظار اولين مدال طلاي روئينگ در بازيهاي آسيايي باشيم.
شادي در اين باره گفت: چين و ژاپن از مهمترين رقيبان ما در اين ميدان هستند اما قايقرانان ايران هم، پيشرفت خوبي داشته و مي توانند در چندماده روئينگ مدال آور باشند. ضمن اينکه اردوي چين نيز تاثير بسزايي در بهبود رکورد بچه ها و افزايش آمادگي آنها داشت. ما تلاش مي کنيم تا به عنوان رشته اي پرمدال در اين بازيها شناخته شويم.
وي با اشاره به مسابقات جهاني پيش رو در بلاروس ادامه داد: مسابقات قهرماني زير 23 سال جهاني بلاروس در رشته2 پارو برگزار مي شود که هدف من هم دفاع از عنوان قهرماني سال قبل است. اميدوارم که با تمرينهاي پشت سر گذاشته بتوانم رکورد بهتري به ثبت رسانده و مدال طلا را به خود اختصاص دهم. البته بقيه بچه ها نيز اگر به همين روال پيش روند به نتايج خوبي دست مي يابند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.