نازنين ملائي : تنها با زدن رکورد راضي نمي شوم

قايقران تيم ملي روئينگ بانوان کشورمان در خصوص وضعيت تمرينات گفت: تمرينات خوب است ، در اين مدت پيشرفت کرده ايم، تايم ها بالا رفته و آمادگي بيشتري داريم.
نازنين ملائي در رابطه با آشنايي با اين رشته گفت: در مدرسه استعداديابي بود و من هم به دليل اينکه آمادگي جسماني خوبي داشتم و دو و ميداني هم کار مي کردم موفق شدم در تست گيري موفق شوم. به نظرم اين رشته کلاسيک بود و بعد از آغاز تمرينات به تدريج به آن علاقمند شدم.
وي ادامه داد: روزي 3 وعده تمرين مي کنيم، تمريناتمان يک هفته سنگين،يک هفته متوسط و يک هفته سبک است. تمرينات نسبت به قبل خيلي سنگين شده است ولي من با تلقين و در نظر گرفتن هدفم با تمرينات سخت کنار مي آيم.
ملائي که اهل انزلي است و 18 سال سن دارد بيان کرد: در اين مدت که پارو مي زنم تکنيکم خيلي تغيير کرده، خوشبختانه مربي هم راضي است.
قايقران تيم ملي روئينگ کشورمان تصريح کرد: براي اولين بار است که به مسابقات اعزام مي شوم و احساس خوبي دارم. فکر مي کنم خدا اين شانس را به من داده و من بايد به خوبي استفاده کنم.
وي با اشاره به شناخت ناکافي از حريفانش بيان کرد: مي دانم حريفان بزرگ وقوي هستند. ما تمرينات سختي داشتيم و بايد نتيجه تمام زحماتمان را بگيريم.
ملايي خاطر نشان کرد: من بايد مدال بياورم تا خودم را ثابت کنم ، با زدن رکورد راضي نمي شوم چون رکورد را در تمرينات هم مي توانم بزنم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.