عملکرد بچه ها خوب است

مربي تيم ملي روئينگ مردان درباره وضعيت اين تيم در بازي هاي آسيايي صحبت کرد و گفت: محسن شادي عملکرد بسيار خوبي در مرحله نخست داشت.

محمدعلي قرائت در گفت و گو با خبرنگار اعزامي ايسنا از اينچئون درباره عملکرد ملي پوشان روئينگ اظهار کرد: محسن شادي خيلي خوب پارو زد و زماني مناسبي ثبت کرد و انتظارات را برآورده کرد اما ديگر قايقران هاي ما نتوانستند انتظارهاي ما را برآورده کنند. با اين حال هنوز درابتداي راه هستيم و نمي توانيم به طور کامل و دقيق درباره عملکردها صحبت کنيم.

وي ادامه داد: درباره زمان قايق ها نيز بايد بگويم که تيم دو نفره سنگين وزن پسران همان زماني که در رقابت هاي فرانسه داشت را تکرار کرد اما تيم هاي هشت نفره، 4 نفره دختران و پسران و تک نفره دختران و پسران سبک وزن زمانشان بالاتر از زمان قبلي بود. حالا قايق هاي ما بايد در شانس مجدد تلاش کنند و بتوانند به فينال برسند. رسيدن به فينال تلاش مضاعف نياز دارد.

او در پاسخ به اين سوال که آيا عملکرد برخي قايق ها بد بوده يا اينکه فشار زيادي وارد نکردند؟ تصريح کرد: هر دو مساله مطرح است. زمان ها بالا بود که مطمئنا در ادامه راه بهتر مي شويم. البته ملي پوشان در اين سال ها مسابقه زيادي نداشتند و حالا هر ميدان برايشان يک تجربه خواهد بود.

قرائت در پاسخ به اين سوال که با توجه به حريفان کدام قايق ها شانس مدال دارند؟ بيان کرد: با اين شرايط شانس مدال طلاي محسن شادي، مدال عاقل حبيبيان، دو نفره مردان و 4 نفره سبک وزن دختران بيشتر از بقيه است اما فردا و پس فردا هم بسيار مهم است و خيلي چيزها را مشخص مي کند.

مربي تيم ملي روئينگ با اشاره به حريف هندي محسن شادي گفت: حريف هندي محسن امروز فشار آورد و نزديک محسن بود اما نتوانست کاري کند و فکر کنم در فينال هم نتواند کار خاصي انجام دهد. حريف کره اي محسن هم جاي نگراني ندارد. عاقل هم اگر خودش باشد مي تواند کاروان ايران را خوشحال کند. او امروز کسالت داشت که به دکتر مراجعه کرد و بايد وضعيتش را در ادامه ببينيم. عاقل اگر کار خودش را انجام دهد موفق خواهد بود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.