کتاب هاي قوانين رشته هاي قايقراني ترجمه شد

در آستانه مسابقات گوآنگجو ، جهت آشنايي بيشتر ورزشکاران با آخرين تغيير و تحولات قوانين رشته هاي قايقراني 5 کتاب ترجمه و در اختيار مربيان قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب ، آموزش صحيح ورزشکاران در مسائل مختلفي از جمله انجام درست تکنيکها، آشنايي آنها با مقررات جديد داوري و تکنيکهاي روز دنيا و آشنايي با مسائل مختلف در زمينه پيشرفت و موفقيت در مسابقات مهم بين المللي از جمله مسائلي است که توجه به آن در کنار مسائل ديگر به کسب افتخارات منجر خواهد شد. برهمين اساس بحث آموزش يکي از مهم ترين مسائل مورد توجه در فدراسيون قايقراني محسوب مي شود و از آنجايي که پيشرفت ورزشکاران نيز تا اندازه زيادي به چگونگي عملکرد آنها بستگي دارد، آموزش مي تواند در پروراندن اذهان و استعدادها نقش اساسي ايفا کند.
به همين خاطر آموزش از جمله اموري است که مديران ارشد فدراسيون به جد دنبال آن هستند و در سند 10 ساله توسعه و پيشرفت قايقراني آن را به طور خاص پيگيري مي کنند.
در اين راستا کميته آموزش فدراسيون قايقراني کتابهاي قوانين و مقررات رشته هاي بادباني، دراگون بت، آبهاي خروشان، کانو ماراتن، کانو اسلالوم و روئينگ را ترجمه کرده است . ناحيه خطر ، مربيگري درجه 2 روئينگ و برنامه ريزي تمرين روزانه در اين رشته 3 کتاب ديگر ترجمه شده توسط کميته آموزش مي باشد. نسخه متني کتابهاب مذکور و قوانين در سايت فدراسيون جهت استفاده علاقمندان و ورزشکاران در استانها قرار گرفته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.