فقط براي حضور در فينال پارو زديم

عضو تيم ملي روئينگ ابراز اميدواري کرد با توجه هماهنگ شدن ملي پوشان با شرايط آب و هوايي اينچئون در فينال شاهد عملکرد بهتري از آنان باشيم.

به گزارش خبرنگار اعزامي مهر به اينچئون، سعيد عادلي، عضو تيم رويينگ هشت نفره مردان، ضمن بيان مطلب فوق اظهار کرد: شرايط پيست و آب و هواي محل بازي ها در روز اول هنوز براي ما جا نيفتاده بود. به همين دليل فقط براي رسيدن به فينال پارو زديم اما الان خيلي بهتر شديم و هدفمان کسب يکي از سکوهاست.

وي ادامه داد:سطح رقابت ها واقعا بالاست. کشورها يا تيم نداده اند يا اگر داده‌اند، همه به دنبال مدال هستند. ما هم دنبال مدال بوده و به فينال فکر مي‌کنيم.

عادلي يادآور شد: ما در بخش بانوان هم شانس مدال داريم اما به شرطي که آنها بتوانند با اعتماد به نفس پارو بزنند و زمان‌هاي قبلي خود را تکرار کنند.

هفدهمين دوره بازي‌هاي آسيايي از 28 شهريور در اينچئون کره‌جنوبي آغاز شده و تا 12 مهرماه ادامه پيدا مي‌کند. در اين دوره از مسابقات 9501 ورزشکار از 45 کشور آسيايي در 36 رشته با يکديگر به رقابت خواهند پرداخت. کاروان ورزش ايران نيز با 282 ورزشکار شامل 224 ورزشکار مرد و 58 ورزشکار زن در اين دوره از مسابقات شرکت کرده است.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.