محسن شادي: از نظر فني در شرايط خوبي هستم

عضو تيم ملي قايقراني روئينگ و دارنده مدال هاي طلا و نقره قهرماني زير 23 سال جهان گفت: با تمرين هايي که پشت سر گذاشته ام و تکاملي که پيدا کرده ام براي مدالهاي آسيايي و المپيک مي جنگم.
محسن شادي گفت: شرايط خوبي دارم. در اين مدت تمرين هاي خوبي را زير نظر کادر فني انجام داده ام و از لحاظ فني در شرايط خوبي هستم با اين وضعيت به کسب مدال مسابقه هاي قهرماني جهان، بازيهاي آسيايي 2010 گوآنگجو و المپيک فکر مي کنم و براي رسيدن به آن سخت مي جنگم.
وي ادامه داد: دور جديد تمرين هاي تيم ملي در سد لتيان آغاز شده است و تلاش مي کنم تا به بهترين وضعيتم برسم. هم اکنون سه، چهار کيلو اضافه وزن دارم اما برنامه ويژه اي دارم تا اين اضافه وزن را کاهش داده و در شرايط بهتري به مسابقه هاي آينده بروم.
شادي با اشاره به اينکه اردوي 27 روزه در چين بسيار خوب بود خاطر نشان کرد: اين اردو در شهر گوآنگجو جايي که ميزبان بازيهاي آسيايي 2010 است برگزار شد. در اين اردو پاروزنان شهر گوآنگجو هم حضور داشتند که هر دو چيزهاي زيادي از يکديگر آموختيم.
دارنده مدال طلاي جهان بيان کرد: اين اردو خيلي فشرده و سطح بالا بود که توانستيم آمادگي جسماني و استقامتي خود را افزايش دهيم. مهمترين برنامه آينده من حضور در مسابقه هاي قهرماني زير 23 سال جهان در بلاروس است.
وي افزود: اين رقابتها مردادماه برگزار مي شود که به مدال طلاي آن فکر مي کنم. ملي پوشان اواخر خرداد به مسابقه هاي جهاني مونيخ اعزام مي شوند که من نمي روم.
شادي تصريح کرد: فدراسيون قايقراني به خاطر نزديکي زمان برگزاري مسابقه هاي قهرماني جهان در نيوزلند در اين رقابتها شرکت نخواهد کرد. مسابقه هاي جهاني نيوزلند 20 روز قبل از بازيهاي 2010 گوآنگجو برگزار مي شود.
وي گفت: پاروزنان نيوزلند، برزيل و آلمان مهمترين رقباي من در مسابقه هاي قهرماني زير 23 سال جهان هستند و اگر مشکل خاصي پيش نيايد مي توانم موفق شوم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.