محسن شادي به فينال C راه يافت

محسن شادي قايقران تيم ملي روئينگ کشورمان روز گذشته 27 خردادماه در مسابقات کاپ 2 جهاني به مصاف حريفان خود رفت و راهي فينال C شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، محسن شادي که پيش از اين در مسابقات مختلف در ماده سبک وزن يکنفره با حريفان خود مسابقه داده و توانسته بود پس از گذشت حدود 2 سال مدال طلاي مسابقات زير 23 سال جهان را از آن خود کند، امسال براي اولين بار در ماده سنگين وزن يکنفره رده سني بزرگسالان به مصاف حريفان خود در مسابقات کاپ 2 جهاني رفت. شادي که از اين پس راه درازي در ماده سنگين وزن در پيش دارد بدنبال آن است که با افزايش وزن خود از 72 تا حداقل 85 کيلو در بلند مدت بتواند با شرکت در مسابقات سنگين وزن ضمن کسب تجربه خود را محک زده و نتايج درخشاني را از آن خود کند.
با آغاز مسابقات کاپ 2 جهاني، محسن شادي در گروه 3 مرحله مقدماتي ماده سنگين وزن يکنفره به مصاف فالکو نولته از آلمان، ولاديمير چرننکو از ازبکستان، پاتريک لوليگر سالاس از مکزيک و لسي کارونن از سوئد رفت. در پايان اين مسابقه قايقران کشورمان با زمان 7:40.88 دقيقه در رده پنجم ايستاد و به مرحله نيمه نهايي صعود کرد.
در اين مسابقه فالکو نولته از آلمان با زمان 7:00.20 دقيقه اول، لسي کارونن از سوئد با زمان 7:01.03 دقيقه دوم و پاتريک لوليگر سالاس از مکزيک با زمان 7:14.70 دقيقه سوم شدند.
در مرحله نيمه نهايي اين ماده نيز محسن شادي با روبرت ون از فنلاند، ديميتري ويتنائر از سوئيس، آندرسون نوکتي از برزيل، اوسکار واسکوئز از شيلي و ولاديمير چرننکو از ازبکستان همگروه شد که در پايان با زمان 7:24.48 دقيقه ضمن قرار گرفتن در جايگاه پنجم به فينال C رسيد.
در اين مسابقه ديميتري ويتنائر از سوئيس با زمان 7:12.79 دقيقه، آندرسون نوکتي از برزيل با زمان 7:14.51 دقيقه و اوسکار واسکوئز از شيلي با زمان 7:16.80 دقيقه اول تا سوم شدند.
لازم به يادآوري است که محسن شادي در مسابقه دوم با ثبت زمان 7:24.48 دقيقه و با 16 ثانيه بهبود رکورد نسبت به مسابقه اول خود نشان داد که با پشت سر گذاشتن مسابقات بيشتري در اين ماده و کسب تجربه توانايي به دست آوردن مدال طلاي ماده يکنفره سنگين وزن رده سني بزرگسالان را نيز دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.