انگيزه بالا و تلاش بيشتر سبب پيشرفت در رتبه مان شد

اميد عابد قايقران تيم ملي روئينگ جوانان کشورمان يکي از اعضاي تيم ملي روئينگ در مسابقات قهرماني آسيا در چين بود. وي در اين مسابقات موفق به کسب 2 مدال برنز در روئينگ تکنفره و مدال نقره در تيم چهارنفره جفت پارو شد. عابد موفقيت خود را مزد زحمات زياد خود و مربيان به همراه حمايت خانواده اش مي داند.
دارنده 2 مدال مسابقات قهرماني روئينگ جوانان آسيا گفت: پس از آنکه در مسابقات قهرماني آسيا سال گذشته تنها با اختلاف کمتر از 1 ثانيه نتوانستيم روي سکو برويم با تلاش بيشتر تمريناتمان را ادامه داديم و در اين دوره موفق به کسب 2 مدال نقره و برنز شديم.
اميد عابد ادامه داد: روئينگ ايران مي تواند بر قله آسيا قرار گيرد. ما نيز با انگيزه بالا و تلاش بيشتر موفق شديم رتبه مان را در آسيا ارتقا بخشيم.
وي بيان کرد: البته رقابت در سطح آسيا با تيم هاي چين و کره رقابتي نا برابر است. چراکه روئينگ يک رشته قديمي است و آنها سال ها تجربه و امکانات بسيار خوبي دارند. اما ما با تجربه کم اما تلاش زياد موفق شديم در 4 ماده المپيکي مدال کسب کنيم.
عابد تصريح کرد: در حال حاضر در ايران پيست استاندارد روئينگ وجود ندارد. اگر تيم جوانان روئينگ در پيست استاندارد تمرين مي کرد قطعا رنگ مدال هايمان خوشرنگ تر بود.
وي که با طي مراحل استعداديابي جواز حضور در تيم ملي روئينگ جوانان کشورمان را کسب کرده است اظهار داشت: محمدعلي قرائت به عنوان فردي که به صورت علمي ورزش را دنبال مي کند کمک بسيار زيادي به پيشرفت روئينگ کرده است. من به عنوان فردي که با طي مراحل استعداديابي توسط قرائت به تيم ملي راه يافتم موفقيت هايم را مديون تلاش هاي او و حمايت خانواده ام هستم.
عابد تاکيد کرد: ايران در صورت دارا بودن پيست استاندارد روئينگ حتما مي تواند موفقيت هاي بيشتري در اين رشته کسب کند. چون در ايران جوانان با انگيزه و مستعد بسياري هستند که علاقه دارند ورزش حرفه اي را ادامه دهند.
وي افزود: براي کسب اين 2 مدال در مسابقات قهرماني جوانان آسيا بسيار تلاش کردم. اکنون خوشحالم که با کسب مدال هم مزد زحماتم را گرفتم و هم باعث شاد کردن دل مربيان، خانواده و مردم کشورم شدم.
عابد خاطرنشان کرد: در رقابت هاي سال آينده، مسابقات قهرماني زير 23 سال جهان در اتريش و قهرماني آسيا چين را پيش رو داريم. براي موفقيت در اين مسابقات تلاش مي کنم. هدفم کسب مدال در مقاطع بالاتر است و هيچ وقت از تلاش براي موفقيت سير نخواهم شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.