محسن شادي به مقام سومي در فينال C رسيد

مسابقات کاپ 2 جهاني روئينگ در حالي ديروز 28 خردادماه در آلمان پيگيري شد که محسن شادي نماينده کشورمان در اين رقابتها در فينال C به مقام سوم رسيد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات کاپ 2 جهاني روئينگ از جمعه 27 خرداد ماه با شرکت 204 قايقران زن و 336 روئينگ سوار مرد از 39 کشور در شهر هامبورگ آلمان آغاز شد. محسن شادي قايقران کشورمان نيز در اين رقابتها براي اولين بار در ماده يکنفره سنگين وزن بزرگسالان حضور يافت.
شادي در مرحله مقدماتي اين ماده با قايقراناني از کشور هاي آلمان، مکزيک، سوئد و ازبکستان در مرحله مقدماتي و با پاروزنان کشورهاي فنلاند، سوئيس، برزيل، ازبکستان و شيلي مسابقه داد که در نهايت به فينال C اين رقابتها صعود کرد.
محسن شادي در فينال C اين ماده با روبرت ون از فنلاند و ويلاديمير چرننکو از ازبکستان مصاف کرد و در پايان با زمان 7:56.50 دقيقه در رده سوم جاي گرفت. در اين مسابقه روبرت ون از فنلاند با زمان 7:20.86 دقيقه اول و ويلاديمير چرننکو از ازبکستان با زمان 7:35.42 دقيقه دوم شدند.
محسن شادي فردا 30 خردادماه به کشورمان بازمي گردد تا پس از ادامه تمرينات در ايران 13 تيرماه راهي مسابقات کاپ 3 جهاني در سوئيس شود. اين رقابتها نيز 17 تا 20 تيرماه در سوئيس برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.