با توجه به اولين حضور، رکوردهاي خوبي داشتيم

مربي تيم ملي روئينگ پس از بازگشت از مسابقات کاپ يک جهاني گفت: در اين رقابتها قهرمانان المپيک و جهان در کنار ديگر قايقرانان از 38 کشور حضور داشتند که اين مسئله باعث بالا رفتن سطح مسابقات شده بود.
افشين فرزام در خصوص عملکرد تيم ملي کشورمان گفت: ما رشته هاي چهار و هشت نفره تک پارو را تنها 6 ماه است که راه اندازي کرده ايم که البته تمريناتمان را نيز در درياچه آزادي و در پيست 1000 متر دنبال مي کرديم.
وي ادامه داد: پيش از اعزام به مسابقات جهاني 12 روز در اروميه و در پيست 2000 متر تمرين کرديم که مسلماً زمان کمي براي تمرين و حضور در چنين مسابقات مهمي است ولي با اين وجود قايقرانان ايران زمان هاي خوبي را به ثبت رساندند و تا مسافت 1000 متر پابه پاي حريفان خود حرکت مي کردند.
فرزام بيان کرد: يکي ديگر از مسائلي که بر روي عملکرد تيم تاثير داشت عوض شدن قايقها و در پي آن عدم هماهنگي بچه ها بود که البته هرچه به پايان مسابقات مي رسيديم تايمهاي کسب شده توسط قايقرانان بهبود مي يافت.
مربي تيم ملي تک پارو تصريح کرد: در کل ما براي اولين بار به مسابقات جهاني مي رفتيم و در ابتدا تنها هدفمان کسب تجربه و محک تيم بود که البته کسب مقام هفتم توسط تيم 8نفره و مقام دوازدهم و پانزدهم توسط تيمهاي سبک و سنگين وزن چهارنفره اميدوار کننده است.
فرزام در رابطه با برنامه هاي تيم تک پارو براي حضور در گوآنگجو خاطر نشان کرد: با توجه به اينکه 6 ماه تا آغاز مسابقات گوآنگجو باقي مانده برنامه هاي زيادي براي آمادگي بيشتر تيم داريم تا بتوانيم مدال نقره يا برنز اين مسابقات را به دست آوريم.
وي افزود: البته خود بچه ها نيز ديد بازتري بعد از اين رقابتها به دست آوردند که مطمئناً در روند تمرينات و پيشرفتشان تاثير خواهد داشت.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.