مسابقات تست انتخابي تيم ملي معلولين آبهاي آرام برگزار شد

مسابقات تست انتخابي تيم ملي معلولين آبهاي آرام صبح امروز 29 خردادماه با همکاري فدراسيون قايقراني و فدراسيون جانبازان و معلولين در درياچه مجموعه ورزشي آزادي برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، با توجه به جلسه اعضاء کنفدراسيون آسيا در اجلاسي که در کشور ماکائو برگزار گرديد ، مسابقات معلولين قهرماني آسيا در رشته آبهاي آرام و در 3 کلاس LTA ( بالا تنه کاملاً سالم، نقص عضو در انگشتان دست، پاي کوتاه و يا ضعف در پا) ، TA ( قايقرانان در قسمت پاها مشکل دارند، تنه و دستان سالم است، يک پاي ناقص و در پاي ديگر ضعف دارند)و A ( فقط شانه ها و دست ها سالم است، چرخش دست ندارند و پاها نيز ناقص است)براي اولين بار همزمان با رقابتهاي انتخابي المپيک به ميزباني کشورمان در درياچه مجموعه ورزشي آزادي تهران در مهر ماه برگزار مي گردد.
به همين منظور مسئولان فدراسيون قايقراني براي تشکيل تيم ملي معلولين مسابقات تست انتخابي تيم ملي را برگزار کردند. در اين مسابقات که صبح امروز با حضور نمايندگان فدراسيون جانبازان و معلولين در درياچه مجموعه ورزشي آزادي برگزار شد 15 قايقران از 6 استان کشور حضور داشتند.
محمد خالوردي و خسرو احمديان از کرمانشاه، فريدون جشن تيرگان و گرگان ميرزايي از گلستان، کامبيز محموديان و اسلام جاهدي از هرمزگان، آريا جعفري از اصفهان، نادر عيوضي، مهدي زهيدي و مصطفي پيرزاد از گيلان و ناصر جعفرپور از تهران در بخش آقايان در تستهاي پاروکشي خارج از آب، پاروزني در مسافت 200 متر، اورگومتر و سنجش شرايط آمادگي جسماني شرکت کردند. شهلا بهروزي راد و نسرين نفوشا از کرمانشاه، آيدا اقليمي از گيلان و ميترا رسولي از تهران نيز در بخش بانوان در تستهاي پاروزني در مسافت 200 متر، اورگومتر و سنجش شرايط آمادگي جسماني حضور داشتند.
در بخش مردان در تست پاروکشي خارج از آب نادر عيوضي با 100 امتياز ، مهدي زهيدي با 95 امتياز، آريا جعفري با 90 امتياز، فريدون جشن تيرگان با 80 امتياز، محمد خالوردي با 80 امتياز و خسرو احمديان با 75 امتياز اول تا ششم شدند و جواز شرکت در تست پاروزني 200 متر را به دست آوردند.
در مسافت 200 متر نيز نادر عيوضي اول، مهدي زهيدي دوم، خسرو احمديان سوم، آريا جعفري چهارم، محمد خالوردي پنجم و فريدون جشن تيرگان ششم شدند.
در بخش بانوان نيز در مسافت 200 متر شهلا بهروزي راد اول، آيدا اقليمي دوم و نسرين نفوشا سوم شدند.
قايقرانان حاضر در اين تست گيري پس از اين مراحل در آکادمي ملي قايقراني مورد سنجش قرار گرفتند و کلاس بنديهاي شان مشخص شد.
بر اين اساس محمد خالوردي ،خسرو احمديان ،شهلا بهروزي، گرگان ميرزايي ، آريا جعفري ، نادر عيوضي، مهدي زهيدي ، آيدا اقليمي، ميترا رسولي و ناصر جعفرپور در کلاس LTA و نسرين نفوشا، فريدون جشن تيرگان، کامبيز محموديان، اسلام جاهدي و مصطفي پيرزاد در کلاس TA قرار گرفتند.
اسامي نفرات اصلي تيم ملي معلولين پس از بررسي رکوردها اعلام مي شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.