دنيامالي: با هدف توسعه اکوتوريسم رفتينگ را راه اندازي خواهيم کرد

فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب با هدف گسترش قايقراني و جذب علاقمندان به اين رشته کميته رفتينگ را نيز راه اندازي کرد.
احمد دنيا مالي رئيس فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب ، در اين رابطه گفت: هدف از راه اندازي اين رشته توسعه اکوتوريسم و صنعت گردشگري است . به عقيده من با توجه به شرايط کوهستاني و رودخانه اي که در برخي از استانها مانند کردستان، لرستان، چهارمحال و بختياري و خوزستان به شکل بسيار خوبي موجود است، مي توانيم موفقيت خوبي در اين رشته به دست آوريم و جوانان زيادي را در آينده به سمت اين رشته ورزشي جذب کنيم.
وي بيان کرد : با توجه به اينکه قايقراني ورزش آبي و توريستي است به تکثر رشته هاي مختلف آن اقدام کرده ايم و با کسب نتايج قابل قبول در هر يک از رشته ها موفق ظاهر شده ايم. بر همين اساس معتقدم که در رفتينگ نيز به جايگاه خوبي خواهيم رسيد.
دنيامالي افزود : با تاسيس اين رشته مي توانيم از رودخانه هايي که تا کنون براي ما مورد استفاده نبوده اند سود ببريم.
وي تصريح کرد : علاوه بر جنبه توريستي، بر جنبه ورزشي و حرفه اي آن نيز توجه ويژه اي داريم و ضمن همگاني کردن آن ، با کشف استعدادها تشکيل تيم ملي و شرکت در مسابقات مختلف را در دستور کار خود قرار داده ايم.
رئيس فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب ادامه داد : مسابقات رفتينگ در 3 رشته ماراتن ، کاياک و تايم تريل تعقيبي است که پنجمين دوره مسابقات قهرماني آسيا نيز امسال در هند برگزار خواهد شد.البته مسلما ما به اين مسابقات نمي رسيم ولي تيم ملي را براي براي شرکت در مسابقات ديگر انتخاب و آماده خواهيم کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.