مي خواهم طلاي گوانگجو را تکرار کنم

ملي پوش قايقراني ايران گفت: فردا براي کسب خوشرنگترين مدال بازيها پارو مي زنم و تمام تلاشم بر اين است که مدال طلاي گوانگجو را تکرار کنم.
محسن شادي ملي پوش روئينگ تک نفره اظهار کرد: ماههاست که براي مسابقه فردا تمرين و تلاش مي کنم و تمام هدفم هم اين است که بتوانم خستگي اين همه تمرين و دوري از خانواده را با کسب خوشرنگترين مدال بگيريم.
دارنده مدال طلاي بازيهاي آسيايي 2010 گوانگجو ادامه داد: تمامي حريفانم در مسابقه فردا حضور دارند بخصوص حريف هندي که توانست در کسب سهميه المپيک 2012 لندن از من پيشي بگيرد و اول شود. من اين حريف را در دور مقدماتي شکست دادم و مطمئنم که فردا هم از عهده او و ساير حريفان بر مي آيم. حضورم در مرحله مقداتي اين بازيها اميد خودم را هم براي تکرار افتخار آفريني بيشتر کرد چرا که با فشار حدود 70 تا 80 درصد توانستم براحتي صعود کنم.
شادي در ادامه افزود: اصلا به رکورد و حريف و شرايط جوي فکر نمي کنم. بايد دو کيلومتر را با تمام نيرو و توان پارو بزنم و اين مهم است که پيشتر از همه از خط پايان بگذرم.
وي در خصوص شرايط جوي محل برگزاري بازيها و احتمال بارش مجدد باران در مسابقات فردا اظهار داشت: من و اکثر هم تيمي هايم از مناطق سردسير و باران خيز کشور هستيم و به اين شرايط عادت داريم. در اردوي اروميه هم تقريبا در همين شرايط تمرين کرديم و مشکل خاصي نخواهيم داشت.
اميد کسب مدال طلاي قايقراني ايران در پايان از اردوي چين که پيش از بازيهاي آسيايي اينچئون برگزار شد بعنوان يکي از بهترين مراحل مقدماتي کاروان قايقراني ياد کرد و گفت: در اين اردو با توجه به شرايط آب و هوايي نزديک دو کشور به شرايط خوبي رسيديم و توانستيم به شرايط ايده آل خود دست يابيم.
روئينگ سوار تيم ملي ايران درباره تمرين با مربي چيني‌اش، اظهار داشت: مربي چيني هم با وجود مشکلات زيادي که در طول چند سال اخير داشتيم به من کمک زيادي کرده است، اما در طول دو ماه توانستيم آماده شويم. نمي دانم فردا چه اتفاقي مي افتد اما من براي طلا مي جنگم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.