ملي پوشان ايران به مصاف حريفان خود رفتند

ملي پوشان تيمهاي کانوپولوي کشورمان امروز 2 مهرماه در روز اول مسابقات کانوپولوي قهرماني جهان به مصاف حريفان خود رفتند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در مسابقات امروز که در مرحله مقدماتي برگزار شد تيمهاي ملي مردان در رده سني بزرگسالان و جوانان و تيم ملي بانوان در رده سني بزرگسالان به مصاف حريفان خود رفتند.

تيم ملي مردان بزرگسال کشورمان در گروه B با تيم هاي آلمان قهرمان دور گذشته، تيم قدرتمند انگليس، سوئد تيم ششم دور قبل، کانادا و مجارستان هم گروه بود که در اولين مسابقه خود مرحله مقدماتي به مصاف تيم سوئد رفت و در نهايت مسابقه را با نتيجه 2 – 3 واگذار کرد، در دومين مسابقه نيز از مجارستان با نتيجه 3 – 5 شکست خورد.

ملي پوشان کشورمان در ادامه مسابقات مرحله مقدماتي فردا ساعت 9:45 به مصاف انگلستان، ساعت 13:50 به مصاف کانادا و ساعت 17:55 به مصاف آلمان خواهند رفت.

تيم ملي بانوان ايران نيز که در گروه B با تيم هاي انگليس پرافتخارترين تيم کانوپولوي جهان، اسپانيا مقام هفتم دور قبل، سوئد و ژاپن همگروه بود که در مرحله مقدماتي 6 بر 1 مسابقه را از اسپانيا برد و در دومين مسابقه خود 10 – 2 مغلوب تيم ملي انگلستان شد.

کانوپولوئيست هاي بانوي کشورمان فردا ساعت 8:35 به مصاف ژاپن و ساعت 16:45 به مصاف سوئد خواهند رفت.

در مسابقات آقايان و در رده سني زير 23 سال ايران در گروه C رقبايي همچون آلمان مقام سوم دور گذشته، دانمارک و کانادا پيش رو داشت که در مرحله مقدماتي و در اولين مسابقه جوانان کشورمان 7-1 مسابقه را به آلمان واگذار کردند ولي در دومين مسابقه خوش درخشيدند و با نتيجه پرگل 15 بر 5 کانادا را مغلوب کردند. ملي پوشان کشورمان در آخرين مسابقه مرحله مقدماتي فردا ساعت 14:25 به مصاف دانمارک خواهند رفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.