سيلورهاي تيم ملي آپتيمست به سنگاپور اعزام خواهند شد

رئيس کميته بادباني فدراسيون قايقراني گفت: در صورت تاييد هيات رئيسه 25 تيرماه 4 نفر از سيلورهاي تيم ملي آپتيميست  به مسابقات قهرماني آسيا در سنگاپور اعزام خواهند شد.
عليرضا سهرابيان افزود: تمامي قايقرانان در حال حاضر در اردو به سر مي برند و تمرينات خود را زير نظر سرمربي دنبال مي کنند ولي در نهايت با نظر سرمربي فقط 4 نفر از بهترين نفرات به اين مسابقات اعزام مي شوند.
وي اظهار داشت: آپتيميست رشته زيربنايي قايق هاي بادباني است و توسعه در اين رشته مي تواند به پيشرفت در تمام رشته هاي بادباني منجر شود.
سهرابيان ادامه داد: به همين دليل با پيشنهاد شرکت در اين مسابقات به هيات رئيسه تلاش مي کنيم تا شرايط حضور در مجامع بين المللي را براي سيلور هاي اين رشته فراهم کنيم. ضمن اينکه در اين مسابقات مي توانيم سطح بادباني خود را نسبت به حريفان آسيايي محک بزنيم.
وي بيان کرد: بادباني با توجه به پر مدال بودنش ظرفيت بالايي براي افتخار آفريني دارد و ما مي توانيم با اعزام بيشتر قايقرانان به مسابقات بين المللي و کسب تجربه روند روبه رشد اين رشته را سرعت ببخشيم.
سهرابيان در خصوص راه اندازي مسابقات کاپ ماهانه کشوري اعلام کرد: شرايط برگزاري مسابقات فراهم شده است و بعد از مسابقات قهرماني آسيا مسابقات کاپ ماهانه را آغاز خواهيم کرد.
وي از جذب تجهيزات قايقراني در چند هفته آينده خبر داد و افزود: امکاناتي نيز سفارش داده ايم که پس از دريافت آنها را بين پايگاه هاي قهرماني شمال و جنوب کشور تقسيم خواهيم کرد.
سهرابيان خاطرنشان کرد: با توجه به نزديک بودن زمان مسابقات انتخابي المپيک به دنبال سرمايه گزاري ويژه در رشته هاي المپيکي هستيم و با تاييد هيات رئيسه حتما در مسابقاتي که بتواند باعث کسب تجربه قايقرانان شود شرکت خواهيم کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.