10 قايقران يه سومين مرحله اردوي آمادگي دعوت شدند

دختران قايقران تيم ملي کانوپولوي جوانان به منظور آمادگي و حضور موفق در مسابقات قهرماني آسيا 2011 سومين مرحله اردوي تدارکاتي خود را از 10 تيرماه در درياچه آزادي آغاز خواهند کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، با اعلام زمان پيشنهادي برگزاري مسابقات قهرماني آسيا در رشته کانوپولو، تيم ملي کانوپولوي جوانان دختر کشورمان که براي اولين بار در اين مسابقات شرکت مي کند سومين مرحله اردوي آمادگي خود را آغاز خواهد کرد. الهه عمرو مربي و فاطمه ميرزايي کمک مربي اين تيم 10 قايقران را از بين نفرات برتر دعوت شده به اردوهاي گذشته انتخاب کردند تا تمرينات را با اين کانوپولوکاران ادامه دهند. تيم ملي جوانان کانوپولوي بانوان کشورمان تلاش مي کند تا با برگزاري اردوهاي مستمر نتايج خوبي را با توجه به اولين دوره حضورش در رقابت هاي قهرماني آسيا که به ميزباني کشورمان برگزار مي شود کسب کند.
اين مرحله از اردو تا 27 فروردين در درياچه آزادي ادامه خواهد داشت.
شقايق سيد يوسفي، نيلوفر ميرجهانبخش سلطاني و مريم شاه محمدنيا از تهران، فرزانه انتظامي و مهلا عاطفه دار از خراسان رضوي، پيمانه عمرو از اصفهان، تکتم آخوندزاده و ترانه کامياب از مازندران، رابعه خداپرست از گيلان و صبا رحمتي از لرستان نفرات دعوت شده به سومين مرحله اردوي جوانان کانوپولوي بانوان هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.