درياچه آزادي ميزبان پسران تيم ملي کانوپولوي جوان مي باشد

چهارمين مرحله اردوي انتخابي تيم ملي کانوپولوي جوانان جهت آمادگي و حضور موفق در مسابقات قهرماني آسيا 2011 از 10 تيرماه در درياچه آزادي آغاز خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني،تيم ملي کانوپولوي جوانان کشورمان با برگزاري 3 مرحله اردو در سال گذشته خود را براي حضور در مسابقات قهرماني آسيا که قرار بود خردادماه برگزار شود آماده مي کرد. با به تعويق افتادن اين رقابت ها و تعيين زمان پيشنهادي برگزاري آن در مهرماه سال جاري قايقرانان جوان تيم ملي از 10 تيرماه مرحله چهارم اردوي آمادگي خود را آغاز خواهند کرد. با توجه به زمان باقيمانده تا مسابقات، مربيان در تلاش هستند تا با برگزاري اردوهاي مستمر قايقرانان را براي حضور قدرتمند در رقابت ها و تکرار قهرماني در آسيا آماده کنند.
مهرداد راشدي مربي تيم جوانان به همراه عليرضا قهاريان کمک مربي، 10 قايقران جوان را از 7 استان کشور به اين مرحله از اردو دعوت کرده اند.
مرحله چهارم اردوي آمادگي اين تيم تا 24 تيرماه ادامه خواهد داشت.
شايگان خيرالهي و مهرداد جافري از البرز، محمد رضا محمد و رائين ربيعي از تهران، مهدي ورزنده از گيلان، اميد بابازاده و هاني دشتي از مازندران، نيما حجتي از اصفهان، محمد رضا فرخيان از خوزستان و رضا دباغ اويسي از اردبيل در اين مرحله از اردو تمرينات خود را ادامه خواهند داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.