قايقرانان تيم ملي اسلالوم فردا عازم چک مي شوند

اعضاي تيم ملي اسلالوم کشورمان 25 خردادماه به منظور شرکت در مسابقات کاپ يک قهرماني جهان به کشور چک سفر مي کنند.
مصطفي ثمري رئيس کميته اسلالوم در اين خصوص گفت: روند رو به رشد قايقرانان تيم ملي اسلالوم کشورمان و اميد کسب مدال در بازيهاي آسيايي گوآنگجو مسئولان فدراسيون را مجاب کرده که تمامي شرايط را براي اين رشته مهيا کنند.
وي ادامه داد: خوشبختانه تمامي امکانات براي موفقيت در بازيهاي آسيايي گوآنگجو از سوي فدراسيون براي ما فراهم شده است، تاکنون 11 اردوي داخلي و 2 اردوي برون مرزي داشتيم و از يک مربي خارجي نيز بهره مي بريم. اينک نيز در 3 مسابقه رسمي و سنگين در کنار قهرمانان مطرح دنيا و آسيا شرکت مي کنيم.
ثمري بيان کرد: قايقرانان کشورمان بعد از حضور در اين مسابقات راهي اسلواني مي شوند تا ضمن برگزاري اردوي 8 روزه خود را براي حضور در مسابقات کاپ 3 جهاني در آلمان آماده کنند. مسابقات کاپ 3 قهرماني جهان 11 تا 13 تيرماه در آلمان برگزار خواهد شد.
وي افزود: همچنين پاروزنان ايران 18 تا 20 تيرماه در فرانسه و براي اولين بار در مسابقات قهرماني جوانان جهان به مصاف حريفان خود مي روند.
رئيس کميته اسلالوم گفت: از آنجايي که در مسابقات گوآنگجو بچه هاي ما در رشته هاي کانوي يک و دونفره با حريفان خود رقابت مي کنند، در اين رقابتها نيز در همين رشته مسابقه مي دهند.
وي ادامه داد: حريفان آسيايي ما مثل ازبکستان، چين، چين تايپه و ژاپن قطعاً در هر 3 مسابقه حضور دارند که اين مسئله براي ما و ارزيابي عملکرد بچه ها نسبت به آنها مفيد خواهد بود.گفتني است قايقرانان اسلالوم توانستند در مسابقات قهرماني آسيا در کشور چين مدال برنز تيمي در کانوي يکنفره و در کانوي دونفره مدال برنز را کسب نمايند.
برديا مهرجو، امير محمد فتاح پور و همايون محمدپور به سرمربيگري ژيگا اوچاک در اين رقابتها که 28 تا 30 خردادماه برگزار مي شود، به مصاف حريفان خود مي روند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.