براي موفقيت در مسابقات کسب سهميه المپيک به سوئيس نمي روم

 

ملي پوش تيم روئينگ کشورمان گفت: هدف اصلي ام موفقيت در مسابقات کسب سهميه المپيک است، به همين خاطر پس از اجازه از مسئولان فدراسيون به مسابقات کاپ 3 جهاني در سوئيس نمي روم تا بتوانم آمادگي لازم براي موفقيت در مسابقات کسب سهميه المپيک را به دست آورم.
محسن شادي در رابطه با وضعيت تمرينات خود بيان کرد: وضعيت تمرينات خوب است و ما فعلا با برنامه فدراسيون پيش مي رويم، البته من با اجازه مسئولان فدراسيون به دليل شروع امتحانات دانشگاه تا هفته آينده سر تمرينات حاضر نمي شوم.
وي که پيش از اين از داشتن مشکلاتي در خصوص نبود مربي تخصصي در کنار خود خبر داده بود تصريح کرد: کار من ورزش کردن و کار انتخاب مربي با مسئولان فدراسيون است. طبيعي است که اگر مربي باشد نتيجه بهتري خواهم گرفت. اين موضوع را هم من مي دانم و هم مسئولان ولي به هر صورت من کار خودم را مي کنم و با نهايت قدرت و طبق برنامه تمريناتم را ادامه مي دهم.
شادي در رابطه با مسابقات کاپ 2 جهاني اظهار داشت: اين رقابتها از سطح کيفي بسيار بالايي برخوردار بود و قهرمانان جهان و المپيک در آن حضور داشتند. با توجه به اينکه من براي اولين بار در ماده سنگين وزن بزرگسالان شرکت کرده بودم کارم بسيار سخت بود اما با اين حال از عملکردم راضي نيستم و عقيده دارم آن طور که بايد خود را نشان ندادم.
وي در خصوص مسابقات قهرماني جهان و انتخابي المپيک نيز گفت: تمام حريفاني که در کاپ 2 با آنها رقابت کردم در اين رقابتها حضور خواهند داشت و من نيز بايد رده اول تا يازدهم جهان را به دست آورم تا بتوانم براي دومين بار سهميه المپيک را کسب کنم.
شادي افزود: خوشبختانه اگر شانس کسب سهميه در مسابقات قهرماني جهان را از دست دهم همچنان در مسابقات آسيايي شانس کسب آن را خواهم داشت ولي تمام تلاش خود را مي کنم تا در مسابقات جهاني اين موفقيت را کسب کنم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.