قايقرانان ايران در 6 ماده به فينال راه يافتند

پس از برگزاري رقابت هاي مقدماتي آبهاي آرام بازيهاي آسيايي در نوبت صبح امروز 5 مهرماه پاروزنان ايران در 6 ماده به فينال راه يافتند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، رقابت هاي آبهاي آرام بازيهاي آسيايي اينچئون از صبح امروز 5 مهرماه با برگزاري دور مقدماتي آغاز شد. در اين رقابت ها پاروزنان کشورمان در 6 ماده به مصاف حريفان خود رفتند.
در کاياک يکنفره 1000 متر مردان احمدرضا طالبيان در گروه دوم دور مقدماتي با حريفاني از قزاقستان، چين تايپه، هند، اندونزي، چين و ماکائو رقابت کرد و در نهايت با زمان 4:01.81 دقيقه سوم شد و مستقيما به فينال راه يافت. در اين رقابت پاروزنان قزاقستان و چين اول و دوم شدند. در گروه ديگر اين ماده قايقرانان ازبکستان، کره و ژاپن اول تا سوم شدند.
در کانوي يکنفره 1000 متر مردان شاهو ناصري در گروه دوم مقدماتي با رقبايي از چين تايپه، تاجيکستان، چين و فيليپين رقابت کرد و در نهايت با زمان 4:21.60 دقيقه سوم شد و به فينال راه يافت. در اين رقابت قايقرانان چين و چين تايپه اول و دوم شدند. در گروه ديگر اين ماده قايقرانان ازبکستان، قزاقستان و اندونزي اول تا سوم شدند.
در کانوي دونفره 1000 متر مردان پژمان ديوسالاري و کيا اسکنداني با رقبايي از هند، اندونزي، ازبکستان و ژاپن رقابت کردند و در نهايت با زمان 4:02.47 دقيقه دوم شدند و به فينال راه يافتند. در اين مسابقه قايقرانان ازبکستان و اندونزي اول و سوم شدند. در گروه ديگر اين ماده قايقرانان قزاقستان، چين و کره اول تا سوم شدند.
در کاياک دونفره 1000 متر مردان سعيد فضل اولي و علي آقاميرزايي با حريفاني از ازبکستان، کره، ژاپن، هند و سنگاپور رو به رو شدند و در نهايت با زمان 3:25.63 دقيقه اول شدند و به فينال راه يافتند. در اين رقابت پاروزنان ژاپن و ازبکستان دوم و سوم شدند. در گروه ديگر اين ماده قايقرانان قزاقستان، چين و چين تايپه در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
در کاياک يکنفره 500 متر بانوان آرزو حکيمي با رقبايي از قزاقستان، ازبکستان، سنگاپور، کره و چين تايپه مسابقه داد و در نهايت با زمان 1:58.80 دقيقه سوم شد و به فينال راه يافت. در اين رقابت پاروزنان قزاقستان و کره اول و دوم شدند. در گروه ديگر اين ماده قايقرانان چين، ژاپن و اندونزي مقام هاي اول تا سوم را بدست آوردند.
در کاياک چهارنفره 1000 متر مردان تيم ايران متشکل از احمدرضا طالبيان، حميدرضا ترکي، فرزين اسدي و امين بوداغي با حريفاني از سنگاپور، کره، قرقيزستان، اندونزي و هند مسابقه دادند و در نهايت با زمان 3:07.10 دقيقه اول شدند و به فينال راه يافتند. در اين رقابت پاروزنان اندونزي و سنگاپور دوم و سوم شدند. در گروه ديگر اين ماده قايقرانان قزاقستان، ازبکستان و چين اول تا سوم شدند.
پاروزنان کشورمان امروز 5 مهرماه در 5 ماده ديگر دور مقدماتي به مصاف حريفان خود خواهند رفت.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.