قايقرانان تيمهاي ملي کانوپولو تمريناتشان را دنبال مي کنند

درياچه مجموعه ورزشي آزادي از فردا 31 خردادماه ميزبان سومين مرحله اردوي تيم ملي کانوپولوي بانوان و از اول تيرماه نيز ميزبان تيم ملي کانوپولوي جوانان ( مردان) مي باشد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، درحالي که حدود 2 ماه تا آغاز مسابقات قهرماني جهان در کشور ايتاليا باقي مانده است دختران و پسران تيمهاي ملي کانوپولو تمرينات فشرده تري را زير نظر مربيانشان پيگيري مي کنند.
بر اين اساس دختران از فردا 31 خرداد تا 21 تيرماه سومين مرحله اردوي تدارکاتي خود را برگزار مي کنند.
دلارام مرزآبادي و فرشته حسيني از تهران، مريم زنبق از کرج، الهه پورعبديان، سپيده آقاجاني و ميترا خبازعاشور از گيلان، شيوا مولوي نيا و بهنوش رحماني از اصفهان، الهام تحقيقي از خراسان رضوي، جميله طهماسبي از مازندران، مهدخت کيادي و سونيا گماري از کرمانشاه و صبا رحمتي از لرستان ورزشکاران ، اميد رفيع نيا مربي و فاطمه ميرزايي دستيار مربي حاضر در اين اردو مي باشند.
مهرگان خيرالهي، شايگان خيرالهي، علي قدمي، محمدعلي ملايي و هومن قربان بيدگلي از کرج، سامان صفرپور و مهدي ورزنده از گيلان، نيما حجتي از اصفهان، اميدبابازاده از مازندران، محمدرضا محمد و خشايار خدايي از تهران و افشين کاظمي از مرکزي نيز در تيم ملي جوانان چهارمين مرحله تمريناتشان را زير نظر مهران قزلباش مربي و عليرضا آبش زاده کمک مربي خود از اول تا 16 تيرماه برگزار خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.