البرز در رشته قايقراني جزو استانهاي پيشتاز و فعال کشور است

رئيس فدراسيون قايقراني جمهوري اسلامي ايران در اولين مجمع انتخاباتي اين رشته در البرز، اين استان را از استانهاي پيشتاز و فعال کشور معرفي کرد.
بنا به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، شروين اسبقيان رئيس فدراسيون قايقراني در اولين مجمع انتخاباتي استان البرز اظهار داشت: سابقه فعاليت البرزي ها در رشته قايقراني به ايجاد سد کرج و سد طالقان برمي گردد که از اين رو جزو باسابقه ترين و قديمي ترين فعالان اين رشته در سطح کشور مي باشند.
وي ادامه داد: حضور مستمر قايقرانان اين استان در تيم هاي ملي، کسب مقام اول المپياد ايرانيان و حضور موفقيت آميز تيم ها و ورزشکاران البرزي در مسابقات بين المللي و کاپ هاي آسيايي و حضور پر تعداد علاقه مندان در اين استان، نشان از استعداد بالاي البرز در رشته قايقراني دارد که اين امر باعث خواهد شد تا در فدراسيون نيز نگاه و توجه ويژه اي به اين استان داشته باشيم.
وي در پايان با تقدير از مديرکل ورزش و جوانان استان البرز مجمع انتخاباتي برگزار شده را بسيار مطلوب دانست و عنوان کرد: اين يکي از بهترين مجامعي بود که از لحاظ نظم و انضباط در کشور برگزار شده و حضور آقاي منتقمي در راس ورزش اين استان نويد بخش روزهاي درخشاني براي قايقراني و ديگر رشته هاي ورزشي البرز خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.