نمايندگان ايران در 5 ماده ديگر به مصاف حريفان رفتند

در ادامه مسابقات آبهاي آرام بازيهاي آسيايي اينچئون امروز 5 مهرماه قايقرانان کشورمان در 5 ماده ديگر در دور مقدماتي به مصاف حريفان خود رفتند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، رقابت هاي آبهاي آرام بازيهاي آسيايي اينچئون از صبح امروز 5 مهرماه در مرکز کانوکاياک هانام ميساري آغاز شده است. پس از برگزاري مسابقات 6 ماده در نوبت صبح، قايقرانان ايران در 5 ماده ديگر نيز به مصاف حريفان خود رفتند.
در کاياک يکنفره 200 متر بانوان آرزو حکيمي در گروه اول دور مقدماتي با حريفاني از اندونزي، قرقيزستان، قزاقستان، ژاپن، اندونزي و ماکائو رقابت کرد و در نهايت با زمان 41.56 ثانيه در رده سوم قرار گرفت و به فينال راه يافت. در اين مسابقه پاروزنان قزاقستان و ژاپن در رده هاي اول و دوم جاي گرفتند. در گروه ديگر اين ماده قايقرانان چين، کره و ازبکستان اول تا سوم شدند.
در کاياک يکنفره 200 متر مردان عليرضا عليمحمدي در گروه دوم دور مقدماتي با حريفاني از قرقيزستان، اندونزي، کره، تايلند و هند رقابت کرد و در نهايت با زمان 35.34 ثانيه سوم شد و به فينال راه يافت. در اين مسابقه پاروزن کره اي اول شد و قايقران قرقيزستان در رده دوم ايستاد. در گروه ديگر اين ماده قايقرانان ازبکستان، ژاپن و سنگاپور اول تا سوم شدند.
عادل مجللي در گروه اول دور مقدماتي کانوي يکنفره 200 متر با حريفاني از کره، اندونزي، فيليپين، ازبکستان و تاجيکستان مسابقه داد و در نهايت با زمان 38.17 ثانيه در رده نخست قرار گرفت و به فينال راه يافت. در اين رقابت پاروزنان ازبکستان و کره در رده هاي دوم و سوم قرار گرفتند. در گروه ديگر اين ماده پاروزنان چين، ژاپن و قزاقستان اول تا سوم شدند.
در کاياک دونفره 500 متر بانوان مينا عبدالهي و هديه کاظمي با حريفاني از چين تايپه، چين، تايلند، ماکائو و ژاپن رقابت کردند و در نهايت با زمان 1:49.72 دقيقه سوم شدند و به فينال راه يافتند. در اين رقابت پاروزنان چين و ژاپن اول و دوم شدند. در گروه ديگر اين ماده نمايندگان قزاقستان، کره و ازبکستان در رده هاي اول تا سوم جاي گرفتند.
در کاياک دونفره 200 متر مردان عليرضا عليمحمدي و سعيد فضل اولي در گروه دوم دور مقدماتي با حريفاني از ژاپن، چين تايپه، هنگ کنگ، قرقيزستان، تايلند و چين رقابت کردند و در نهايت با زمان 32.45 ثانيه پنجم شدند و به نيمه نهايي راه يافتند. در اين رقابت پاروزنان ژاپن، قرقيزستان و تايلند اول تا سوم شدند. در گروه اول اين ماده نيز قايقرانان کره، قزاقستان و سنگاپور در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
در ادامه اين رقابت ها مسابقات نيمه نهايي فردا 6 مهرماه برگزار خواهد شد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.