دوپينگ ايرانيان گفتن ياعلي است

بوريس پولياکف مربي تيم ملي دراگون بت مردان کشورمان گفت: در ايران شرايط عالي است. ايران هم ورزشکاران جنگجو و قوي و هم يکي از بهترين درياچه هاي دنيا را دارد. البته ايرانيها يک دوپينگ مخصوص براي موفقيت دارند که آن گفتن ياعلي است.
پولياکف که حدود 12 سال پيش به عنوان مربي تيم ملي آبهاي آرام در ايران فعاليت داشته بيان کرد: از سال 1998 تا 2000 در ايران بودم و از آن زمان از سيستم ورزشي ايران خوشم آمد.
وي ادامه داد: هم اکنون امکانات و شرايط بسيار بهتر از گذشته شده است.
مربي جديد تيم ملي دراگون بت مردان تصريح کرد: وقتي از ايران برايم دعوتنامه فرستاده شد در تيم تايوان مشغول به کار بودم که با اين وجود آنجا را رها کردم و به ايران آمدم .
وي افزود: من در سابقه 50 سال مربيگري ام در بسياري از کشورها کار کرده ام ولي آرزويم اين بود که مجدداً به ايران بازگردم زيرا اينجا برخوردخوبي با ورزش مي شود.
پولياکف در رابطه با قايقرانان تيم ملي دراگون بت مردان گفت: من فکر مي کنم با پشتکار و همتي که ورزشکاران ايراني دارند مي توانيم نتايج خوبي در بازيهاي آسيايي گوآنگجو بگيريم.
وي در خصوص برنامه هايش براي موفقيت تيم ايران گفت: 3 نوبت در روز تمرين داريم و پاروزنان بايد روزي 3 کيلومتر پارو بزنند و تمرينات بدنسازي انجام دهند.
وي خاطر نشان کرد: آرزو دارم بتوانيم يک مدال در اين بازيها بگيريم البته تا قبل از اعزام به گوآنگجو با حضور در مسابقات بين المللي مي توانم ارزيابي بهتري از عملکرد تيم داشته باشم. البته بحث روانشناسي، تکنيک ، قدرت بدني و … هر کدام در جايگاه خود مهم هستند ولي مهمتر از همه اينها حضور در مسابقات مختلف مي باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.