براي فينال کاملا آماده ام

قايقران ايراني حاضر در رقابتهاي کاياک 1000 متر بازي‌هاي آسيايي اعلام کرد شرايط مسابقه به نحوي بود که به خواست مربيان مي‌بايست در گروه خود سوم شود تا به دور نهايي راه پيدا کند.
احمدرضا طالبيان گفت : شرايط مسابقه به نحوي بود که به خواست مربيان بايد در گروه خودم سوم مي شدم تا به دور نهايي راه پيدا کنم. در واقع حريف من که عنوان اول را به دست آورد، چندان حريف مهمي محسوب نمي شد و صرفا براي به هم نريختن برنامه حرکتي ام در فينال، عنوان سوم دور مقدماتي را به دست آوردم.
ملي‌پوش قايقران ايراني در کاياک هزار متر بازيهاي آسيايي با اشاره به سطح مسابقات امروز کاياک و حضور در جمع نفرات نهايي اين دوره از مسابقات، گفت: شرايط مسابقات به بهترين شکل ممکن است اما با توجه به شکل کار در اين رشته و ماده، بايد حتما با برنامه ريزي دقيق کار خود را انجام دهيم. براي نمونه من امروز بر اساس نظر مربيانم بايد در دور مقدماتي عنوان سوم را به دست مي آوردم تا در روز مسابقات نهايي بتوانم در همان مسيري حاضر باشم که برنامه ريزي کرده ايم.
وي افزود: حريفي که امروز در مرحله مقدماتي عنوان نخست را به دست آورد چندان حريف قدرتمندي براي من محسوب نمي شود و با کمي تلاش مي توانستم وي را بگيرم اما قبل از مسابقه، همه شرايط روز فينال را بررسي کرديم. براي مثال مسير باد در روز فينال روي تک تک ورزشکاران اثر مي گذارد و مهم است که در کدام لاين باشيم تا اين باد موافق مشکلي براي حرکت در مسير نداشته باشد.
طالبيان گفت: سمت پاييني مسير مسابقات پوشيده از علف و لجن است و اين موضوع هم حتي مي تواند روي حرکت قايق ها و شکل پارو زدن تاثير بگذارد. همه اين دلايل باعث شد تا با کسب عنوان سوم ، از حالا مسير روز پاياني خودم را انتخاب کرده باشم . مسيري که در مقابل ديگر مسيرها، براي من بهتر است.
عضو تيم ملي قايقراني کشورمان همچنين با اشاره به شرايط کسب مدال ايران در ادامه اين مسابقات افزود : تمرينات خوبي را پشت سر گذاشته ايم و اميدوارم بتوانيم روز دوشنبه هم اين روند را ادامه بدهيم. خودم همه تلاشم را انجام مي دهم تا يک مدال خوش رنگ براي کشورم به دست بياورم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.