دومين مرحله مسابقات جت اسکي انتخابي تيم ملي با شناخت نفرات برتر به پايان رسيد

دومين دوره مسابقات جت اسکي انتخابي تيم ملي ديروز 21 تيرماه در جزيره کيش برگزار شد. به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب ، اين رقابتها با حضور 32 ورزشکار از استانهاي تهران و مازندران و همچنين جزيره کيش در 5 کلاس 155 ، 215، 255 ، cc 700 و آزاد در حالي در اسکله بزرگ اين جزيره برگزار شد که 14 جت سوار کيشي در اين رقابتها شرکت کرده بودند. همچنين محسن محمود از امارات تنها شرکت کننده خارجي اين رقابتها بود که به صورت افتخاري در مسابقات حضور داشت.
مسابقات انتخابي تيم ملي ديروز ساعت 17 آغاز و در ساعت 20 به پايان رسيد که در نهايت در کلاس cc700مهدي خالدار به مقام اول رسيد و عباس مطاف و اسماعيل خالدار دوم و سوم شدند.
در کلاس cc155 که در 2مرحله برگزار شد در مرحله يک محمدرضا دانايي، محمدرضا خوش باطن و محمد حسين خوش باطن به ترتيب به مقام هاي اول تا سوم رسيدند.همچنين در مرحله 2 اميد شاه زري اول ، محسن زحمتکش دوم و داريوش رمضاني سوم شدند.
در کلاس cc215 عليرضا کياني بر سکوي نخست ايستاد ، اميد شاه زري به مقام دوم و محمدامين خوش باطن به مقام سوم رسيدند. در کلاس cc255 امير حسن شهرکي ، علي قوپرانلو و کوروش باقرپور در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
در کلاس آزاد کوروش باقرپور به مقام اول رسيد ، علي قوپرانلو و اميرحسين شهرکي در رده هاي دوم و سوم جاي گرفتند.
سومين مرحله مسابقات انتخابي تيم ملي جت اسکي 6 شهريور ماه در خزرشهر برگزار مي شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.