قايقراني ايران 2 مدال نقره ديگر کسب کرد

در ادامه مسابقات آبهاي آرام بازيهاي آسيايي اينچئون احمدرضا طالبيان در کاياک تکنفره 1000 متر و سعيد فضل اولي و علي آقاميرزايي در کاياک دونفره 1000 متر مدال نقره کسب کردند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات فينال آبهاي آرام بازيهاي آسيايي امروز 7 مهرماه در نوبت صبح در 6 ماده برگزار شد. در اين رقابت ها تيم ملي آبهاي آرام کشورمان موفق به کسب 2 مدال نقره شد.
در کاياک يکنفره 1000 متر احمدرضا طالبيان با رقبايي از قزقيزستان، کره، قزاقستان، ازبکستان، چين، ژاپن، سنگاپور و هند رو به رو شد و در نهايت با زمان 3:44.15 دقيقه در جايگاه دوم ايستاد و موفق به کسب مدال نقره شد. در اين ماده پاروزن ازبکستاني مدال طلا و قايقران قزاقستان مدال برنز کسب کردند.
در کاياک دونفره 1000 متر سعيد فضل اولي و علي آقاميرزايي با حريفاني از کره، ازبکستان، چين، قزاقستان، ژاپن، چين تايپه، سنگاپور و کره شمالي رقابت کردند و در نهايت با زمان 3:23.59 دقيقه در رده دوم ايستادند و موفق به کسب مدال نقره شدند. در اين مسابقه قايقران قزاقستان مدال طلا گرفت و قايقران چيني صاحب مدال برنز شد.
در کانوي يکنفره 1000 متر شاهو ناصري با حريفاني از کره، قزاقستان، چين، ازبکستان، چين تايپه، اندونزي، هند و تاجيکستان رقابت کرد و در نهايت با زمان 4:12.85 دقيقه پنجم شد. در اين مسابقه قايقرانان ازبکستان، قزاقستان و چين صاحب مدال شدند.
در کاياک تکنفره 500 متر بانوان آرزو حکيمي با حريفاني از سنگاپور، ژاپن، قزاقستان، چين، کره، اندونزي، ازبکستان و چين تايپه مسابقه داد و در نهايت با زمان 1:55.12 دقيقه چهارم شد. در اين رقابت پاروزنان چين، قزاقستان و کره طلا، نقره و برنز گرفتند.
در کانوي دونفره 1000 متر پژمان ديوسالاري و کيا اسکنداني با حريفاني از هند، کره، قزاقستان، ازبکستان، چين، اندونزي، ژاپن و چين تايپه رقابت کردند و در نهايت با زمان 4:09.02 دقيقه هفتم شدند. در اين ماده پاروزنان قزاقستان، چين و ازبکستان صاحب مدال شدند.
در کاياک چهارنفره مردان احمدرضا طالبيان، حميد ترکي، فرزين اسدي و امين بوداغي با تيم هاي مسابقه دادند و در نهايت با زمان 3:06.07 دقيقه در جايگاه چهارم ايستادند. در اين مسابقه قايقرانان قزاقستان طلا، چين نقره و ازبکستان برنز گرفتند.
در ادامه اين رقابت ها پاروزنان کشورمان امروز 7 مهرماه در فينال کاياک تکنفره 200 متر بانوان، کاياک تکنفره 200 متر مردان، کاياک دونفره 500 متر بانوان، کاياک دونفره 200 متر مردان و کانوي تکنفره 200 متر مردان رقابت خواهند کرد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.