آرزو حکيمي و عادل مجللي برنز گرفتند

با برگزاري رقابت هاي فينال مسافت 200 متر آبهاي آرام بازيهاي آسيايي آرزو حکيمي و عادل مجللي صاحب مدال برنز شدند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، رقابت هاي فينال آبهاي آرام بازيهاي آسيايي در 5 ماده ديگر برگزار شد و 2 پاروزن ايراني صاحب مدال برنز شدند.
در کاياک تکنفره 200 متر بانوان آرزو حکيمي با رقبايي از سنگاپور، ازبکستان، ژاپن، چين، قزاقستان، کره، تايلند و اندونزي رقابت کرد و در نهايت با زمان 41.807 ثانيه مقام سوم را بدست آورد و صاحب مدال برنز شد. در اين رقابت پاروزن قزاقستان مدال طلا و قايقران چيني مدال نقره گرفتند.
در کانوي يکنفره 200 متر مردان عادل مجللي با حريفاني از اندونزي، قزاقستان، ازبکستان، چين، ژاپن، کره، تاجيکستان و هند رو به رو شد و در نهايت با زمان 39.669 ثانيه در جايگاه سوم ايستاد و مدال برنز کسب کرد. در اين رقابت پاروزن چيني مدال طلا و قايقران ژاپني مدال نقره گرفتند.
در کاياک تکنفره 200 متر مردان نيز عليرضا عليمحمدي با رقبايي از عراق، ژاپن، کره، ازبکستان، قرقيزستان، سنگاپور، چين و اندونزي مسابقه داد و در نهايت با زمان 36.809 ثانيه چهارم شد و از کسب مدال باز ماند. در اين ماده پاروزنان کره، ازبکستان و ژاپن صاحب مدال شدند.
در کاياک دونفره 200 متر مردان عليرضا عليمحمدي و سعيد فضل اولي با حريفاني از چين، تايلند، قزاقستان، ژاپن، کره، قرقيزستان، سنگاپور و اندونزي رو به رو شدند و با زمان 33:306 ثانيه در رده ششم ايستادند. در اين ماده پاروزنان ژاپن، قزاقستان و چين اول تا سوم شدند.
در کاياک دونفره 500 متر بانوان هديه کاظمي و مينا عبدالهي با رقبايي از تايلند، ازبکستان، ژاپن، قزاقستان، چين، کره، سنگاپور و هند رو به رو بودن که در نهايت با زمان 1:52.87 دقيقه هشتم شدند. در اين ماده پاروزنان قزاقستان، چين و ژاپن مدال کسب کردند.
بدين ترتيب پرونده کاروان آبهاي آرام ايران در بازيهاي آسيايي اينچئون با 2 مدال نقره و 2 مدال برنز بسته شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.