قايقرانان تيم ملي روئينگ در سد لتيان تمرين مي کنند

پسران تيم ملي تک پاروي روئينگ نوزدهمين مرحله اردوي آماده سازي خود را از 12 تيرماه در سد لتيان آغاز مي کنند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، اعضاي تيم ملي تک پاروي کشورمان که بعد از بازگشت از مسابقات جهاني در شهرستان اروميه تمريناتشان را پيگيري کردند، نوزدهمين مرحله اردوي خود را از 12 تيرماه آغاز مي کنند تا آمادگي لازم براي حضوري موفق در بازيهاي آسيايي گوآنگجو به دست آورند. اين اردو تا 22 تير در سد لتيان ادامه خواهد داشت.
ميثم جوهري، وحيد جوهري، ياسر جوهري، اتابک پيشيار، افشار حيدري، فرهاد کربلائي قلي زاده و فرزاد کربلايي قلي زاده از آذربايجان غربي، ياسر رحمتي پور، سهيل نيک بين، فرزين رضائي و سعيد خزلي از تهران، فردين حسنوند و سعيد عادلي از لرستان، کيهان شمسي و عابدين باقري راد از کرمانشاه، مسعود محمدي و ميثم رضائي از زنجان زير نظر افشين فرزام مربي، مصطفي پدرام نورائي و حسام الدين عليرضاي تبريزي دستيار مربيان خود تمريناتشان را پيگيري مي کنند.
اعضاي تيم ملي دوپاروي مردان نيز که در سد لتيان تمرين مي کردند از 8 تيرماه به سد شهرچاي در شهرستان اروميه مي روند و تا 22 تير در اين اردو مي مانند.
طاهر کبوتري، محسن شادي نقده و عاقل حبيبيان از آذربايجان غربي، عليرضا اتابکي از تهران، حسن جهانيان از مازندران، مجتبي شجاعي از زنجان زير نظر ليو چون سرمربي و جواد محمدي دستيار مربي خود تمرين خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.