شايد اولين مدال قايقراني در گوانگجو را من گرفتم

براي حضور در بازيهاي گوانگجو تمرينات سختي را پشت سر مي گذارم تا شايد اولين بازيکني از تيم ملي قايقراني باشم که به مدال اين بازيها دست پيدا مي کنم.
محسن شادي قهرماني تيم ملي روئينگ ضمن بيان اين مطلب به سايت کميته ملي المپيک گفت: البته من فقط به بازيهاي آسيايي فکر نمي کنم بلکه هدفم حضور در المپيک است که اين مسئله هم بستگي به موارد متعددي دارد که يکي از اين موارد سنگين شدن وزن من است.
وي در توضيح بيشتر مي گويد:مسابقات روئينگ بازيهاي المپيک در وزن آزاد برگزار مي شود ولي من در وزن سبک وزن يعني 72 کيلو گرم مسابقه مي دهم و اين مسئله کار من را براي حضور در المپيک سخت مي کند اما به هر حال با توجه به اينکه از لحاظ سني جوان هستم مي توان در آينده بر روي مدال آوري در المپيک حساب باز کنم.
قهرمان روئينگ جهان در خصوص بازيهاي آسيايي گوانگجو اظهار داشت: من براي اولين بار است که بازيهاي آسيايي را در گوانگجو تجربه مي کنم ولي تمام هدفم کسب مدال در اين رقابتهاست الان هم که تمرينات ما در سد لتيان تمام شده وقصد داريم در اروميه برنامه آماده سازي خودمان را دنبال کنيم اگر چه اواخر ماه جاري مسابقات جهاني بلاروس را نيز در پيش داريم که شرکت در آن سطح آمادگي ما رابراي حضور قدرتمندانه در بازيهاي گوانگجو افزايش مي دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.