حريفان من را نبردند، من خودم باختم

شاهو ناصري پس از عدم موفقيت در بازي‌هاي آسيايي اينچئون گفت: حريفان من را نبردند، من خودم باختم.

ملي‌پوش قايقراني ايران ناکامي در بازي‌هاي آسيايي اينچئون، گفت: من براي کسب مدال طلا به اين مسابقات آمده بودم، اما در طول مسابقه فينال فکرم خراب شد و از لحاظ روحي – رواني به هم ريختم. به طوري که حتي خط را نديدم.

وي افزود: باور نمي‌کنم که چطور مدال را از دست دادم. من چند وقت پيش در رقابت‌هاي قهرماني جهان در روسيه حريفان آسيايي خودم را شکست داده بودم، اما متاسفانه در اينجا نتوانستم موفق شوم.

ملي‌پوش قايقراني ايران با بيان اين که اخيرا به دکتر روانشناس به تيم ما اضافه شد، گفت: من از لحاظ ذهني و روحي- رواني به مشکل خوردم و طي روزهاي گذشته حتي با پزشک روانشناس صحبت کردم، اما تاثيري نداشت. يک قهرمان براي رسيدن به قهرماني علاوه بر قدرت بدني به آمادگي ذهني نيز نياز دارد.

شاهو ناصري با بيان اين که اين مسابقات تجربه سختي برايم بود ، گفت: فقط مربي مي‌داند که در قايق به قايقران چه گذشته است. من به دليل اشتباه خودم مدال را از دست دادم و اگر مي توانستم مسابقه را ادامه دهم به مدال مي رسيديم، اما يک لحظه کم آوردم.

وي با بيان اين که مدال نگرفتن برايش خيلي سخت است، گفت: من تمام تلاشم را کردم ، اما يک لحظه مغزم نکشيد. همه جاي من درد است و سختي زيادي را تحمل کرده‌ام.

ملي‌پوش قايقراني ايران تشکر از کميته‌ المپيک گفت: آقاي هاشمي پس از شکست من پيش من آمد و با من صحبت کرد. صحبت‌هاي او خيلي روي من تاثير گذاشت.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.