قايقرانان اسلالوم ايران رقباي خود را شناختند

با آغاز رقابت هاي اسلالوم بازيهاي آسيايي اينچئون، قايقرانان ايران از فردا 9 مهرماه به مصاف رقبا خواهند رفت.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات اسلالوم بازيهاي آسيايي اينچئون از فردا 9 مهرماه در مرکز کانو کاياک هانام ميساري آغاز خواهد شد. 4 نماينده ايران نيز در بخش بانوان و آقايان و در مواد کاياک و کانو در رقابت هاي مقدماتي به مساف حريفان خود خواهند رفت.
محمدصديق حشمتيان در کاياک مردان با حريف ژاپني رقابت مي کند. در اين ماده 2 قايقران از سنگاپور، 2 قايقران از تايلند، 2 قايقران از چين، 2 قايقران از کره، 2 قايقران از ژاپن، 2 قايقران از ازبکستان و قايقراناني از قزاقستان، اندونزي، هند، چين تايپه، نپال و قرقيزستان حضور دارند.
شقايق سيديوسفي در کاياک بانوان با رقيب سنگاپوري مسابقه خواهد داد. در اين ماده 2 قايقران از چين، 2 قايقران از قزاقستان، 2 قايقران از تايلند، 2 قايقران از ژاپن، 2 قايقران از ازبکستان، 2 قايقران از کره و قايقراناني از هند، چين تايپه و لبنان حاضر هستند.
اميرمحمد فتاح پور در کانوي مردان با قايقران کره اي رو به رو مي شود. در اين ماده 2 قايقراني از چين، 2 قايقران از سنگاپور، 2 قايقران از ژاپن و قايقراناني از قزاقستان، تايلند، هند، هنگ کنگ و چين تايپه حضور دارند.
سونيا گماري نيز در کانوي بانوان با پاروزني از کره ديدار مي کند. در اين ماده قايقراناني از هند، هنگ کنگ، ژاپن، چين تايپه، قزاقستان، 2 قايقران از چين و 2 قايقران از تايلند حضور دارند.
اين مسابقات فردا از ساعت 10 صبح به وقت محلي انجام خواهد شد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.