بندرانزلي ميزبان تيم ملي آبهاي آرام مردان بزرگسالان

تيم ملي آبهاي آرام مردان بزرگسالان کشورمان دومين مرحله اردوي آمادگي خود را از 7 آبان ماه در پايگاه قهرماني بندرانزلي آغاز خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، تيم ملي آبهاي آرام مردان بزرگسالان کشورمان خود را براي حضور موفق در مسابقات قهرماني آسيا 2013 و بازي هاي آسيايي 2014 اينچوآن کره آماده مي کند. قايقرانان کشورمان در دومين مرحله اردوي آمادگي خود به اردو فراخوانده شدند تا تمرينات خود را در 2 بخش کاياک و کانو در پايگاه قهرماني بندرانزلي برگزار کنند.
اين مرحله از اردوي تيم ملي آبهاي آرام مردان بزرگسالان به مدت 3 هفته برگزار مي شود و تا 28 آبان ماه ادامه خواهد داشت.
ايرج اقليمي مدير تيم هاي ملي و سرمربي تيم ملي کاياک، انوش عباسي و محمود ساويز مربيان کاياک، الياس اقليمي مربي کانو و ابراهيم نجار منصور کمک مربي کانو اعضاي کادر فني اين تيم را تشکيل مي دهند.
در بخش کاياک احمدرضا طالبيان از اصفهان، عليرضا علي محمدي از البرز، حميدرضا ترکي از بوشهر، حسين زاغلي و بابک دربان از تهران، رحمت قادري، رضوان بهجتي، علي آقاميرزايي و سعيد فضل اولي از گيلان و امين بوداغي از مازندران به اردو دعوت شدند.
کيا اسکنداني، سروش رضويان و علي باجلان از تهران، محمديوسف شهبازي از کرمانشاه، عادل مجللي از گلستان، محسن سعادتخواه، مهرداد دانيالي و سهيل نوروزنژاد از گيلان و پژمان ديوسالار از مازندران نيز در بخش کانو دعوت شدگان به اين مرحله از اردو هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.