با قهرماني در مسابقات قهرماني آسيا طلسم چند ساله را مي شکنيم

مربي تيم ملي کانوپولوي بزرگسالان در بخش مردان گفت: تاکنون تيم ملي کانوپولوي کشورمان در رده سني بزرگسالان تا شش دوره مسابقات آسيايي در جايگاه سوم ايستاده و اميدواريم در اين دوره با قرار گرفتن در جايگاه نخست طلسم چند ساله را بشکنيم.
مهران قزلباش در خصوص وضعيت تمرينات بيان کرد: هم اکنون تمرينات آماده سازي تيم ملي کاناپلوي کشورمان براي حضور موفق در مسابقات آسيايي تهران در درياچه آزادي برگزار مي شود و 10 قايقران در اردوي تيم ملي حضور دارند و اين مرحله از اردو تا 30 تيرماه پيگيري مي شود. البته مراحل بعدي اردوي آماده سازي نيز تا آغاز مسابقات برگزار خواهد شد.
وي در خصوص ميزباني ايران در اين دوره از رقابتها اظهار داشت: ميزباني ايران در اين دوره از مسابقات امتياز بزرگي محسوب مي شود و با توجه به اينکه مسئولان فدراسيون بهترين قايق ها را خريداري کرده اند، در اين رقابت ها چشم آسيايي ها را خيره مي کنيم . ما متاسفانه در دوره هاي گذشته در شرايطي به مصاف حريفان آسيايي خود مي رفتيم که آسيايي ها قايق هايي از جنس پلاستيک را در اختيار ما مي گذاشتند.
قزلباش ادامه داد: اما در مسابقات آسيايي تهران ما با در اختيار قراردادن بهترين قايق ها از آنان پذيرايي مي کنيم.
وي تصريح کرد: با توجه به پشت سر گذاشتن مسافت طولاني براي حضور در مسابقات دوره هاي گذشته، ملي پوشان کشورمان دچار خستگي مي شدند و اين مسئله در عملکردشان تاثير داشت، اما با توجه به اينکه اين دوره از مسابقات در تهران برگزار مي شود، قايقرانان ملي پوش ديگر دچار اين مشکل نخواهند شد و به دنبال شکست دادن تيم ها و کسب سکوي اول آسيا در بخش بزرگسالان هستيم.
مربي تيم ملي کانوپولوي بزرگسالان افزود: مسابقات کانوپولوي قهرماني آسيا مهرماه سال جاري در تهران برگزار مي شود و هم اکنون يک ستاد اجرايي براي برگزاري هر چه بهتر اين مسابقات در تلاش هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.