قايقرانان روئينگي به مصاف حريفان جهاني مي روند

قايقرانان تيم ملي روئينگ کشورمان جهت شرکت در مسابقات قهرماني زير 23 سال جهان فردا 23 تيرماه عازم کشور بلاروس خواهند شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، اعضاي تيم ملي روئينگ مردان کشورمان در 2 گروه و زير نظر مربيان تخصصي تمريناتشان را در حالي پيگيري مي کنند که تا به حال با پشت سر گذاشتن نوزده مرحله اردو و انجام بدون وقفه تمرينات عازم اين رقابتها مي شوند.
قايقرانان روئينگ کشورمان که در حال حاضر در آسيا به عنوان يکي از قدرتهاي برتر وشناخته شده در آسيا هستند با شرکت در اين رقابتها وضعيت خود را با رقباي جهاني محک مي زنند.
مسابقات قهرماني زير 23 سال جهان در بلاروس از 31 تيرماه الي 3 مردادماه برگزار خواهد شد و کشورمان نيز با اعزام 15 قايقران مرد و 2 قايقران زن در اين رقابتها حضور خواهند داشت.
نازنين ملائي و حميرا برزگر به کمک مربيگري مريم کهن، محسن شادي، مجتبي شجاعي و عليرضا اتابکي به سرمربيگري ليوچيون و کمک مربيگري جواد محمدي در قايق دوپارو و ياسر جوهري، وحيد جوهري، فرزاد کربلايي، فرهاد کربلايي، کيهان شمس، مسعود محمدي، سعيد عادلي، فرزين رضايي، سهيل نيک بين، عابدين باقلي، ياسر رحمتي پور و فردين حسنوند به مربيگري افشين فرزام و کمک مربيگري حسام الدين تبريزي قايقرانان اعزامي به بلاروس مي باشند.
در دوره گذشته اين رقابتها که در چک برگزار شد محسن شادي موفق شد در رشته يکنفره سبک وزن مدال طلا را از آن خود کند. ضمن اينکه نمايندگان کشورمان مقام نهم در رشته چهارنفره سبک وزن زنان، مقام يازدهم در رشته دونفره سبک وزن، مقام چهاردهم در رشته يک نفره سبک وزن زنان، مقام شانزدهم در رشته يکنفره سنگين وزن زنان و مقام بيستم در رشته يکنفره سنگين وزن مردان را کسب کرده بودند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.