تهران ميزبان قايقرانان تيم ملي کانوپولوي بانوان

بازيکنان تيم ملي کانوپولوي بانوان چهارمين مرحله اردوي آماده سازي خود را از 28 تيرماه در درياچه مجموعه ورزشي آزادي برگزار مي کنند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، پاروزنان تيم ملي کانوپولوي بانوان که شهريور ماه امسال براي سومين بار به مسابقات قهرماني جهان اعزام مي شوند، از 28 تيرماه چهارمين مرحله اردوي تدارکاتي خود را آغاز کرده و تا 18مرداد ماه در درياچه مجموعه ورزشي آزادي در اين اردو خواهند ماند.
دلارام مرزآبادي و فرشته حسيني از تهران، مريم زنبق از کرج، الهه پورعبديان، سپيده آقاجاني و ميترا خبازعاشور از گيلان، شيوا مولوي نيا و بهنوش رحماني از اصفهان، الهام تحقيقي از خراسان رضوي، جميله طهماسبي از مازندران، مهدخت کيادي و سونيا گماري از کرمانشاه و صبا رحمتي از لرستان به مربيگري اميد رفيع نيا و دستيار مربيگري فاطمه ميرزايي در اين اردو حضور دارند.
بانوان تيم ملي کانوپولو پيش از آغاز مسابقات قهرماني جهان که 10 تا 14 شهريور ماه در شهر ميلان ايتاليا برگزار مي شود، 6 تا 8 شهريورماه در مسابقات ماقبل جهاني در بولونيا شرکت خواهند کرد. اين مسابقات به منظور آمادگي تيمهاي حاضر در مسابقات قهرماني جهان برگزار مي شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.