مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام آقايان آغاز شد

بيست و ششمين دوره مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام آقايان با حضور 16 استان از صبح امروز اول آبان ماه با برگزاري رقابت هاي مسافت 1000 متر در درياچه آزادي آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات دور مقدماتي و نيمه نهايي مسافت 1000 متر رقابت هاي قهرماني کشور آبهاي آرام آقايان صبح امروز در 3 رده سني بزرگسالان، زير 23 سال و جوانان برگزار شد.
در رقابت گروه اول مقدماتي کاياک يکنفره 1000 متر قايقراناني از استان هاي خراسان، گيلان، تهران، خوزستان، همدان و آذربايجان شرقي حضور داشتند که در نهايت رضا رئيسي از گيلان، علي مولائي از تهران و محسن اسدنيا از خوزستان اول تا سوم شدند.
در گروه دوم اين ماده پاروزنان استان هاي مازندران، اردبيل، کرمانشاه، آذربايجان غربي و زنجان حضور داشتند که در پايان اروند درويش از مازندران، محمدطاهر حسيني از کرمانشاه و ميلاد کلانتري از زنجان اول تا سوم شدند.
در دور نيمه نهايي کاياک يکنفره 1000 متر نيز حسام معصومي از آذربايجان شرقي، اصغر حنايي از اردبيل و محمد حق گشا از خوزستان توانستند به فينال راه يابند.
در رقابت هاي مقدماتي کاياک يکنفره 1000 متر رده سني زير 23 سال در گروه اول قايقرانان خوزستان، همدان، مازندران، اردبيل، آذربايجان شرقي و بوشهر حضور داشتند که در نهايت محمد ولدي از همدان، سجاد مختاري از مازندران و رضا مهديان از بوشهر در رده هاي اول تا سوم جاي گرفتند.
در گروه دوم اين ماده پاروزنان گيلان، خوزستان، تهران، کرمانشاه و خراسان رضوي حضور داشتند که در نهايت بابک دربان از تهران، صادق زماني از گيلان و هادي جعفري از کرمانشاه در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
از مسابقه نيمه نهايي اين ماده نيز علي احمدي از آذربايجان شرقي، جواد اسفنياري از از اردبيل و فواد آزادي از خوزستان به فينال راه يافتند.
در مسابقات مقدماتي کاياک يکنفره 1000 متر جوانان در گروه اول پاروزناني از گيلان، خوزستان، همدان، زنجان، کردستان و آذربايجان شرقي رقابت کردند که در پايان عليرضا فرمانده از گيلان، ميلاد اسدنيا از خوزستان و احمدرضا درويشي از همدان در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
در رقابت گروه دوم مقدماتي اين ماده نيز قايقرانان استان هاي تهران، مازندران، لرستان، گلستان، کرمانشاه و بوشهر حضور داشتند که در پايان مسعود شاپوري از تهران، محمدجواد ترکي از بوشهر و محمد يوسف نيا از مازندران اول تا سوم شدند.
از مسابقه نيمه نهايي اين ماده نيز آرمين ياوري از کرمانشاه، عليرضا مرادي از لرستان و سارو باواني از کردستان به فينال راه پيدا کردند.
اين رقابت ها بعدازظهر امروز اول آبان ماه با برگزاري رقابت هاي فينال مسافت 1000 متر ادامه مي يابد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.